Spojte se s námi


Filmy a seriály

Co se sleduje na Netflixu? Detektivní sci-fi Těla vládne České republice i světu

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím.

Publikováno

dne

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím. Pojďme se podívat na to, co se v uplynulém týdnu nejvíce sledovalo a co vás může zaujmout.

Česká republika

Z třetí pozice se na první místo vyšvihlo britské sci-fi Těla (Bodies). To vypráví příběh čtyř detektivů ve čtyřech časových pásmech, jež musí vyřešit vraždu, která změnila tok dějin.

Na druhé místo tak spadla dřívější jednička v podobě dokumentární série Beckham, která mapuje vzestup bývalého fotbalisty, jeho kariéru a záběry, které dosud nebyly veřejně k vidění.

Následuje nový dokumentární seriál Život na naší planetě (Life on Our Planet). „Podmanit si Zemi, přizpůsobit se podmínkám a přežít. Přelomový přírodopisný seriál o podivuhodné věci zvané život, který na naší planetě vzkvétá už celé miliardy let,“ popsal jej Netflix.

Pád domu Usherů (The Fall of the House of Usher) se tentokrát propadl až na čtvrté místo. Jedná se o americké drama s prvky hororu a vypráví příběh dvou sourozenců, kteří nejsou zrovna soucitní. Společně vybudují dynastii, avšak jejich dědici začnou záhadně umírat.

Pětku poté uzavírá fantasy komedie Dobré ráno, upírko (I Woke Up A Vampire). „Carmie v den svých třináctých narozenin zjistí, že je ve skutečnosti napůl upír s mystickými schopnostmi. Ty jí ale pořádně zkomplikují život ve škole,“ zní příběh seriálu.

Svět

Na první místo se tentokrát dostala Těla! Toto sci-fi má na svém kontě 7,7 milionu zhlédnutí a zároveň 58,6 milionů zhlédnutých hodin. Takřka stejný počet zhlédnutí má novinka Dostaňte Gottiho (Get Gotti), avšak kvůli malé stopáži se nemůže rovnat zhlédnutým hodinám.

Mezi neanglicky mluvícími seriály už není první Lupin, kterého sesadila sedmá série španělského krimi dramatu Elita (Elite). Má za sebou 5,3 milionu zhlédnutí a přes 37 milionůzhlédnutých hodin.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené