Spojte se s námi


Různé

Bestie Hamásu, která provázela zavražděné nahé tělo Shani Loukové přes Gazu, byla zabita, tvrdí vrchní rabín

Izrael zabil monstrum Hamasu, které plivalo na nahé tělo Shani Louk a provádělo ho v Gaze, tvrdí její rodina. Matka zavražděného, tetovací umělkyně, údajně řekla nejvyššímu rabínovi, že útočník její dcery byl zničen izraelskou armádou.

Publikováno

dne

Izrael zabil monstrum Hamasu, které plivalo na nahé tělo Shani Louk a provádělo ho v Gaze, tvrdí její rodina. Matka zavražděného, tetovací umělkyně, údajně řekla nejvyššímu rabínovi, že útočník její dcery byl zničen izraelskou armádou.

30. října byla mladá německo-izraelská žena prohlášena za mrtvou poté, co byl na místě krvavé lázně festivalu Supernova nalezen fragment její lebky.

Její matka, Ricarda, nyní údajně prozradila televiznímu moderátorovi Rabbi Shmuleymu, že jednotky IDF vystopovaly a zabily bestii Hamasu zodpovědnou za „znečištění“ jejího těla.

Rabín Shmuley Boteach na Twitteru napsal: „Ricarda Louk… nám ve svém veřejném rozhovoru se mnou odhalila, že teroristické monstrum Hamasu, které defiluje nahé tělo po Gaze, znesvěcuje ji ve jménu islámu a křičí Allahu Akbar, byl zabit.“

Rabi Shmuley je americký autor a televizní moderátor, který byl nazýván „nejslavnějším rabínem Ameriky“. Jeho tvrzení zatím nebyla oficiálně potvrzena.

Naposledy byla Shani viděna, když se objevily záběry jejího bezvládného polonahého těla, jak je vláčeno náklaďákem Gazou, zatímco přeshraniční vraždění Hamasu stále zuřilo. Ukázalo se, že teroristé z Hamásu na ni plivali, když ležela obličejem dolů, takže nebylo jasné, zda je naživu nebo ne.

Pokřivený terorista, který byl údajně zabit, byl natočen, jak stojí nad Shaniným tělem a drží ji za vlasy. Následovaly tři týdny ticha, dokud Izrael nepotvrdil, že byly nalezeny ostatky.

Její rodina se zlomeným srdcem popsala svůj velký smutek nad zprávou o smrti jejich mírumilovné dcery poté, co doufala, že je naživu a že je držena jako rukojmí. Ale její bratr Amit popsal úlevu, kterou pocítil, když se konečně dozvěděl, co se stalo jeho „andělské“ sestře.

„V mnoha ohledech mám pocit, že to vím, vím, že už netrpí,“ řekl. Amit řekl, že přesně ví, jak bude na svou sestru vzpomínat – plný lásky a radosti. „Milovala hudbu. Milovala tetování. Byla to umělecká osoba od přírody… Ve způsobu, jakým mluvila a jak se pohybovala. Ve způsobu, jakým tančila.“

Spolu s rodinou stále truchlí nad tím, že nemohou pohřbít milovanou Shani. Přesné okolnosti kolem smrti tetovací umělkyně stále zůstávají nejasné. Ponurý nález fragmentu její lebky přivedl izraelského prezidenta Isaaca Herzoga k tvrzení, že byla před svou smrtí zohavena a sťata.

Shaniin žalem zdrcený otec Nissim Louk však toto tvrzení odmítl a věří, že byla střelena do hlavy. Pan Louk uvedl, že jeho dcera se pokusila uniknout masakru s přáteli v jejich autě, ale že je potkali ozbrojení teroristé Hamasu, kteří zahájili palbu.

Naposledy od ní Shaniina rodina slyšela krátký a panický telefonát, když se ozbrojenci sjížděli na taneční festival.

Zdroje: The Sun

Oblíbené