Spojte se s námi


Celebrity

Bála jsem se, že mě lidi vyhrotí a nebude se jim to líbit, ale právě oni mě drželi, reagovala po vítězství ve Star Dance Pavlovičová

StarDance …když hvězdy tančí je u konce a nejlepšími tanečníky se stal pár Darija Pavlovičová a Dominik Vodička. Jaké byly jejich první dojmy po vítězství 12. řady?

Publikováno

dne

StarDance …když hvězdy tančí je u konce a nejlepšími tanečníky se stal pár Darija Pavlovičová a Dominik Vodička. Jaké byly jejich první dojmy po vítězství 12. řady?

Jakmile byla chvíle, přišla možnost se zeptat obou tanečníků na jejich pocity. A první dotaz, samozřejmě krom gratulace, mířil na ocenění, které držela Pavlovičová v ruce.

„Je krásná, ale ještě jsme to nestihli vůbec vstřebat, jsme strašně vděční vám divákům. Moc si toho vážíme,“ reagoval Vodička.

Svým fanouškům samozřejmě poděkovala i jeho partnerka. Poté ale přišel okamžik uvědomění. „To je vlastně hrozně hustý, protože na prvním přenose jsem se neskutečně bála, že mě lidi vyhrotí, že se jim to nebude líbit. Ale vy jste ti, co mě drželi,“ řekla Pavlovičová dojatě.

Pavlovičová společně s Vodičkou zvítězili před dvěma ostatními páry, které se protančily až do finále. Celkem jich přitom bylo 10.

Na druhém místě skončila snowboardistka Eva Adamczyková, jejíž partner byl Jakub Mazůch. Mnozí považovali právě tento pár za největší favority na vítězství.

I na třetím místě se umístil sportovec, kterým není nikdo jiný než kajakář Vavřinec Hradilek, jenž tančil s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.

A co jim bude nejvíce chybět? „Samozřejmě Darja,“ vystřelil tanečník okamžitě. Přeci jenom společně strávili několik měsíců, během kterých vytvořili řadu úžasných představení. Není tak divu, že je fanoušci vybrali za nejlepší pár.

Zdroj: Star Dance, Youtube

Oblíbené