Spojte se s námi


Celebrity

Artefakty Hollywoodu a hudby: Dražba, kterou si nechcete nechat ujít

Chtěli byste vlastnit kytaru Kurta Cobaina, šaty Marilyn Monroe nebo třeba časopis Rolling Stones podepsaný Brucem Springsteenem? V blížící se online aukci budete mít možnost tyto, a spoustu dalších předmětů, získat.

Publikováno

dne

Chtěli byste vlastnit kytaru Kurta Cobaina, šaty Marilyn Monroe nebo třeba časopis Rolling Stones podepsaný Brucem Springsteenem? V blížící se online aukci budete mít možnost tyto, a spoustu dalších předmětů, získat.

Patříte k fanouškům někoho ze současných či minulých hvězd Hollywoodu? Pokud chcete vlastnit nějakou věc, která patřila vašemu idolu, máte jedinečnou šanci zúčastnit se exkluzivní aukce.

Exkluzivní aukce s cennými artefakty Hollywoodu

Společnost Kruse GWS se zaměřuje na dražbu těch nejexkluzivnějších kousků, a proto není divu, že právě pod její taktovkou se 26. srpna 2023 odehraje aukce, v níž se bude přihazovat na artefakty Hollywoodu a hudby.

Chcete-li se aukce zúčastnit, můžete. Bude totiž probíhat on-line a začne v 10 hodin newyorského času.

Co bude v nabídce?

V aukci na vás čeká řada výjimečných předmětů, konkrétně jich bude 348. Na všechny se můžete podívat již nyní na oficiálních stránkách společnosti Kruse GWS. Narazíte mezi nimi hned na několik šatů, které patřily známým celebritám, hromadu podepsaných fotografií slavných tváří Hollywoodu a řadu vzácných knih.

V nabídce jsou předměty, jejichž majiteli byli například:

  • Marilyn Monroe
  • Elvis Presley
  • Bruce Lee
  • Cher
  • John Lennon
  • Raquel Welch

Nejcennější artefakt v dražbě? Kytara Kurta Cobaina

Ovšem tím vůbec nejzajímavějším kouskem v aukci je modrá kytara frontmana kapely Nirvana.

Vyrůstali jste na písních skupiny Nirvana a Kurt Cobain byl váš oblíbenec? Tento slavný zpěvák vlastnil v osmdesátých letech kytaru, kterou si odnese domů jedinec, jenž za ní dá nejvyšší částku. Kytara je dokonce podepsaná samotným zpěvákem.

Podle odhadů za kytaru její budoucí majitel může zaplatit až 3 miliony korun českých, což z ní činí nejzajímavější artefakt celé dražby.

Milujete Hollywood a zajímáte se o jeho hudební i filmové ikony? V případě, že chcete vlastnit nějaký předmět, jenž patřil někomu slavnému, neváhejte se aukce zúčastnit.

Zdroje: Novinky, ArtDaily, GWSAuctions

Oblíbené