Spojte se s námi


Filmy a seriály

5 srpnových novinek na streamovacích platformách, které si nesmíte nechat ujít

Milujete Netflix, Disney+ a HBO Max? Pokud si chcete užít večer doma před televizí, podívejte se na některý z následujících filmů či seriálů. Zklamaní rozhodně nebudete!

Publikováno

dne

Milujete Netflix, Disney+ a HBO Max? Pokud si chcete užít večer doma před televizí, podívejte se na některý z následujících filmů či seriálů. Zklamaní rozhodně nebudete!

Only Murders in the Building

Steve Martin, Martin Short a Selena Gomez tvoří kupodivu skvěle fungující trio, a proto není divu, že oblíbený seriál Only Murders in the Building se dočkal již třetí série. První dva díly třetí série měly na platformě HBO Max premiéru 8. srpna. Na nové díly si diváci budou muset vždy 7 dní počkat.

Jen vraždy v budově jsou chytrým, vtipným a nápaditým počinem, který si diváci zamilovali. Prvním dvěma sériím rozhodně nechybělo tempo, nápad a humor. Od aktuální série lze očekávat stejnou kvalitu a rozhodně se máte na co těšit.

První dámy amerického hip-hopu

Rádi sledujete dokumentární minisérie? Pokud je vám zároveň blízký také hudební styl hip-hop, rozhodně se podívejte na První dámy amerického hip-hopu. Tato minisérie je od 9. srpna k vidění na platformě Netflix a diváci mají jedinečnou možnost nahlédnout do hudebního světa z ženského úhlu pohledu.

Rachel Stone: Sázka na srdce

O tom, že Gal Gadot je skvělá herečka a dokonale se hodí na role akčních hrdinek, jsme se přesvědčili již ve filmu Wonder Woman. Nyní je tato izraelská herečka zpět. Nenechte si ujít akční podívanou Rachel Stone: Sázka na srdce, ve kterém je Gadot dvojitou agentkou, jejíž běžná mise se nečekaně zvrtne. K vidění na Netflixu.

Imagine Dragons: Live in Vegas

Videa polonahého frontmana skupiny Imagine Dragons se šíří internetem rychlostí světla a i to je jeden z důvodů, proč spousta posluchačů touží tuto kapelu spatřit na vlastní oči. Ovšem není to jen vysportovaná figura zpěváka kapely, která může za ohromný úspěch Imagine Dragons. Skupina má na kontě řadu nezapomenutelných singlů, které dokážou dostat dav pořádně do varu.

Chcete-li neuvěřitelnou atmosféru koncertu kapely Imagine Dragons zažít, ale nestihli jste žádný z jejich uplynulých koncertů, podívejte se na koncertní film Imagine Dragons: Live in Vegas. K vidění je na Disney+. Pro kontext ještě musíme zmínit, že právě Las Vegas je pro skupinu domovským městem.

Neslýchané: Problémové dítě Jake Paul

Vine, Disney Channel, profesionální box. Tak by se dal ve zkratce popsat život Jakea Paula. Na Instagramu má více než 24 milionů sledujících a většina jeho příspěvků pochází z boxerského ringu. Jak se Paul dostal od Youtube až k profesionálnímu boxu? Ať už máte na tuto kontroverzní postavu libovolný názor, nenechte si ujít dokument Neslýcháné: Problémové dítě Jake Paul. Na Netflixu se objevil 1. srpna.

Zpříjemněte si večer sledováním chytrého a zábavného seriálu, podívejte se na dokument nebo si vychutnejte atmosféru koncertu populární kapely.

Zdroje: Netflix, HBO Max, Disney+

Oblíbené