Spojte se s námi


Celebrity

Žralok po incidentu na Clash of the Stars: Pomoct Lady Dee mi přijde jako normální věc. Jenže normální nejsem, když ostatní jen koukali a nikdo nic neudělal

Tisková konference organizace Clash of the Stars nám toho nabídla mnoho. Největší ohlasy pochopitelně vzbudila Nikola Lauberová a její incident s Lady Dee. Té na podiu pomohl jediný Patrik Žralok, který nyní vysvětlil, proč neváhal jako jediný z celého osazenstva.

Publikováno

dne

Tisková konference organizace Clash of the Stars nám toho nabídla mnoho. Největší ohlasy pochopitelně vzbudila Nikola Lauberová a její incident s Lady Dee. Té na podiu pomohl jediný Patrik Žralok, který nyní vysvětlil, proč neváhal jako jediný z celého osazenstva.

Sedmá úvodní tisková konference byla terčem poměrně velké kritiky. První polovina karty nebyla příliš zajímavá, určité pasáže byly dokonce poměrně trapné, a to i na poměry Clashe. Vše vyvrcholilo příchodem herečky pro dospělé Nikoly Lauberové.

Ta si žádala tolik pozornosti, že nechtěla nikoho pustit ke slovu a stále křičela. Když se šlo na staredowny, hodila na svou soupeřku Lady Dee kočičí a psí výkaly zředěné s vodou. Půl hodiny tak probíhalo čistění pódia a osob, které společně s Dee trefila.

Právě tento moment ale rozhodl o tom, že byla uplynulá tisková konference tou dosud nejsledovanější. Aktuálně má na svém kontě 578 tisíc views a čísla stále rostou.

Lady Dee pomohl pouze Žralok

Dee poté přímo na podiu shazovala své oblečení a snažila se čistit vším, čím mohla. Právě proto přiběhl Žralok, který se jí okamžitě snažil pomoci. Podával jí vodu i oblečení. Proč byl jediným, který ji pomohl?

„Prostě se tu dějí čím dál šílenější věci. Třeba tohle už mi přišlo dost přes čáru. Alespoň se však ukázalo, kdo byl ochotnej Lady Dee hned pomoct a kdo tam jen stál a fotil si ji telefonem. Šou je šou, ale to mám jako koukat, jak je chudák holka celá od výkalů?

Každému z nás by to přece bylo hrozně nepříjemné. V danou chvíli se toho dělat už moc nedalo. Alespoň jsem jí tedy nosil kyblíky s vodou, nabídl své hadry na převlečení. Dal jsem jí košili a kraťasy, ale nechci o tom vůbec mluvit. Nedělám ze sebe hrdinu.

Přijde mi to jako naprosto normální věc. Jenže normální evidentně nejsem, když všichni ostatní jen koukali a nikdo nic neudělal. Jestli si myslí, že je to tak v pořádku, tak ok. Jen se dívat bych já ale nevydržel,“ řekl v rozhovoru pro Kaocko.

Turnaj Clash of the Stars hostí Sportovní hala Fortuna na Praze 7 v Holešovicích, a to 27. ledna roku 2024. Těšit se můžeme na bitvu Aleše Bejra s Jaromírem Soukupem, ale i premiéru Václava Mikuláška, který půjde právě proti Žralokovi.

Zdroj: Kaocko.cz, YouTube, Clash of the Stars

Oblíbené