Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Winx Saga: Osud se vyhoupla na první místo sledovanosti

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 12. až 18. zářím na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

První příčku seriálů okupuje novinka v podobě italsko-bitského akčního dobrodružného drama Winx Saga: Osud (Fate: The Winx Saga).

„Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, soupeří mezi sebou a musí si taky dávat pozor na životu nebezpečné příšery,“ zní popisek Netflixu.

Druhá příčka patří první sérii Koruny (The Crown), která je sice již několik let stará,po úmrtí královny Alžběty II. se ale opět dostává do povědomí veřejnosti.

Pátá série Cobry Kai obsadila třetí míst, za ní můžeme vidět Nedokonalí (The Imperfects) a Deník gigola (Diary of a Gigolo).

Jak jsou na tom filmy? Tím nejsledovanějším bylo francouzské romantické drama Hluboce pod vlivem (No Limit). Následuje novinka Pomsta na druhou (Do Revenge).

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT se vyhoupli na třetí místo, za nimi je Tady cesta končí (End of the Road) a Láska ve vile (Love in the Villa).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené