Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Stranger Things nadále ve vedení, nová série Gangů z Birminghamu se dere do popředí

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Druhý červnový týden je za námi a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 13. až 19. červnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Stejně jako v předchozích týdnech je ve vedení čtvrtá série Stranger Things, přesněji její první část. Upírský seriál První krev (First Kill) je na druhé příčce.

Bronzová pozice patří nové sérii Gangů z Birminghamu (Peaky Blinders), která se dozajista s postupem časů vyhoupne ještě výše.

Čtvrtá a pátá příčka patří opět Stranger Things, přesněji druhé a třetí sérii. Jak jsou na tom filmy? Těm vládne americká sportovní komedie Životní trefa (Hustle).

Na zbylých příčkách jsou novinky. Druhá patří Spiderhead, což je akční sci-fi v hlavní roli s Chrisem Hemsworthem o trestancích.

Dokument Jennifer Lopez: Poločas (Halftime) obsadil třetí místo, za ním je akční thriller Lov (The Hunt), který vypráví příběh jedenácti osobo, které se probudily uprostřed lesa a neví, jak se tam dostaly. Samotný název poté vystihuje to, co se bude ve filmu dít.

Cesta domů, která navazuje na Cestu z města a Cestu do lesa režiséra Tomáše Vorla byla v uplynulém týdnu pátým nejsledovanějším filmem.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené