Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Sandman již pátý týden válcuje sledovanost

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Srpen je u konce a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 29. srpnem až 4. zářím na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

I v pátém týdnu po sobě se drží v žebříčku fantasy drama Sandman (The Sandman), nyní je stále na samotné špici. Na druhé místo se dostala novinka Ďábel v Ohiu (Devil in Ohio).

„Psychiatrička chce za každou cenu ochránit mladou pacientku, která utekla ze záhadné sekty. Vezme ji proto k sobě, ale ohrozí tím svoji rodinu i vlastní život,“ zní popisek Netflixu.

Kariéra na spadnutí (Partner Track) se do elitní pětice dostala až nyní, ačkoliv byla dostupná již v minulém měřícím týdnu. Jde o americké drama z prostředí elitní advokátní kanceláře.

Čtvrtá série Stranger Things se udržela na čtvrtém místě, pátou obsadily Ozvěny (Echoes). Jak jsou na tom filmy? Čas na sebe (Me Time) v hlavní roli s Kevinem Hartem opět na prvním místě.

Za ním můžeme vidět novinku v podobě romantické komedie Láska ve vile (Love in the Villa). „Čerstvě nezadaná žena se dozví, že kvůli zmatku v rezervacích bude muset sdílet krásnou vilu v Itálii s neznámým cynikem,“ popsal americký film Netflix.

Britský thriller Jen na skok (I Came By), který vypovídá o muži jenž maluje graffiti na domy smetánky, ovšem v jednom ze sklepů najde něco zvráceného, byl třetím nejsledovanějším v tomto týdnu.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT spadli na čtvrtou příčku, elitní pětici uzavřela další americká komedie Že by Amor? (That’s Amor).

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené