Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Populární Venom uzavřel nejsledovanější pětici týdne

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Týden 28. března až 6. března nabídl další změny v žebříčcích sledovanosti seriálů a filmů na Netflixu v České republice. Pojďme se prvně podívat na seriály, ve kterých byla i jedna novinka.

První příčku obsadili Vikingové: Valhalla (Vikings: Valhalla), jen jsou zasazeni do děje úspěšné série, odehrává se to sto let poté.

Již počtvrté v žebříčku nechybí ani Neskutečná Anna (Inventing Anna), třetí příčku obsadila novinka v podobě Nejhoršího spolubydlící (Worst Roommate Ever).

Tato zajímavá dokumentární série vypráví děsivé příběhy spolubydlících, mezi kterými jsou podvodníci či dokonce vrazi.

Druhá série Láska je slepá (Love Is Blind) obsadila čtvrtou příčku, nejsledovanější pětici uzavírá Někdo z nás lže (One of Us Is Lying).

Jak jsou na tom filmy? Podvodník z Tinderu opustil nejen první příčku, ale i celou pětici. První místo obsadila novinka v podobě filmu Víkendový útěk (The Weekend Away).

„Beth se snaží zjistit, co se stalo její nejlepší kámošce, která se ztratila na holčičím výletě do Chorvatska. Jenže co stopa, to další znepokojivá lež,“ popsal děj filmu Netflix.

Za ním skončilo dobrodružné drama Proti ledu (Against The Ice), který vypovídá o průzkumnících dánské expedice v Grónsku, jenž tam uvízli a bojují o přežití.

Třetí místo obsadilo Slunce, seno a pár facek, za ním skončil další český film, a to Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

Nově je na Netflixu i Venom, jenž uzavřel v nejsledovanějších filmech pětici. Jeho růst v žebříčcích je ale v následujících týdnech pravděpodobný.

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené