Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nová série Outer Banks okamžitě nejsledovanějším seriálem v České republice i ve světě

Publikováno

dne

I tento týden vám přinášíme náš tradiční souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou v České republice, ale také ve světě?

Další týden roku 2023 je za námi. I tento rok by měl být ze strany Netflixu nabitý, plánují se i pokračování oblíbených seriálů. Jaké byly v České republice v týdnu mezi 20. až 26. únorem nejvíce sledovány?

Na první příčku se vyšvihla nová třetí série Outer Banks. „Nová dobrodružství zavedou kamarády do Karibiku a dalších koutů světa, kde se dostanou do křížku s nebezpečným nepřítelem, který pátrá po legendárním ztraceném městě,“ popsal jí Netflix.

I tentokrát druhé místo obsadila reality show Jako ulití (Perfect Match). Na třetím místě najdeme další novinku, která potěšila fanoušky Formule 1.

Vyšla totiž F1: Touha po vítězství (Formula 1: Drive to Survive), přesněji její pátá série. Tentokrát mapuje další uplynulou sezonu.

Díky nové sérii Outer Banks se na čtvrtou příčku dostala její první série. Elitní pětici uzavírá thriller s prvky hororu Rudá růže (Red Rose).

I mezi anglicky mluvícími seriály vede 3. série Outer Banks, která má na kontě takřka 155 milionů zhlédnutých hodin. Mezi neanglicky mluvícími vede mexický thriller Triada (Triptych).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené