Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nová komedie Čas na sebe s Kevinem Hartem nejsledovanějším filmem

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Srpen je u konce a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 22. až 28. srpnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Fantasy drama Sandman (The Sandman) se drží na stále na špici, v žebříčku se objevuje již čtvrtým týdnem. Mysteriózní australské drama Ozvěny (Echoes) můžeme vidět na druhé příčce. O čem to je?

„Jednovaječná dvojčata Leni a Gina se před lety tajně prohodila a předstírají, že jsou ta druhá. Jejich svět se ale zhroutí, když se jedna z nich ztratí,“ popisuje jej Netflix.

Třetí příčka patří novince v podobě německého krimi seriálu Kleo. „Po pádu Berlínské zdi se bývalá východoněmecká špiónka rozhodne vypátrat ty, kdo ji zradili, odhalit jejich motiv a krutě se jim pomstít,“ přiblížil Netflix příběh.

Stranger Things se postupně z žebříčku vytrácí a nyní jsou na čtvrtém místě, elitní pětici uzavírá třetí série Tenkrát poprvé (Never Have I Ever).

Ve filmech vládne nová americká komedie Čas na sebe (Me Time) v hlavní roli s Kevinem Hartem. „Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství.“

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT jsou na druhém místě, Dalších 365 dní (The Next 365 Days) je hned v závěru. Z každého konce (Look Both Ways) zůstává na čtvrtém místě, pátá patří filmu Denní směna (Day Shift).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené