Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nová komedie Čas na sebe s Kevinem Hartem nejsledovanějším filmem

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Srpen je u konce a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 22. až 28. srpnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Fantasy drama Sandman (The Sandman) se drží na stále na špici, v žebříčku se objevuje již čtvrtým týdnem. Mysteriózní australské drama Ozvěny (Echoes) můžeme vidět na druhé příčce. O čem to je?

„Jednovaječná dvojčata Leni a Gina se před lety tajně prohodila a předstírají, že jsou ta druhá. Jejich svět se ale zhroutí, když se jedna z nich ztratí,“ popisuje jej Netflix.

Třetí příčka patří novince v podobě německého krimi seriálu Kleo. „Po pádu Berlínské zdi se bývalá východoněmecká špiónka rozhodne vypátrat ty, kdo ji zradili, odhalit jejich motiv a krutě se jim pomstít,“ přiblížil Netflix příběh.

Stranger Things se postupně z žebříčku vytrácí a nyní jsou na čtvrtém místě, elitní pětici uzavírá třetí série Tenkrát poprvé (Never Have I Ever).

Ve filmech vládne nová americká komedie Čas na sebe (Me Time) v hlavní roli s Kevinem Hartem. „Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství.“

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT jsou na druhém místě, Dalších 365 dní (The Next 365 Days) je hned v závěru. Z každého konce (Look Both Ways) zůstává na čtvrtém místě, pátá patří filmu Denní směna (Day Shift).

Zdroj: Netflix, CSFD

Filmy a seriály

Trailer na čtvrtou sérii Manifestu je venku! Na co se můžeme těšit?

Publikováno

dne

Oblíbený seriál Manifest se blíží ke svému závěru. Cestující z letu 828 budou i nadále hledat způsoby, jakými se vyhnout datu smrti. Nyní je venku trailer a rozhodně se bude na co těšit.

Let číslo 828 po turbulencích přistál, ovšem pasažéry poté čekalo obrovské překvapení. Byli totiž pět let nezvěstní a nikdo neví, co se s nimi během této doby dělo.

Fanoušci Manifestu již samozřejmě tento příběh znají, nyní se totiž seriál blíží ke svému závěru a poslední čtvrtá série vyjde na světlo světa 4. listopadu.

Přesněji tedy 10 dílů. Netflix již zveřejnil trailer, který ukazuje, že o zajímavé momenty nebude v tomto populárním sci-fi nouze.

Děj čtvrté série začíná vyrovnáváním se se smrtí Grace, kterou jsme mohli vidět v samotném závěru. Volání se opět zhoršují a racionální vysvětlení, proč se vše stalo, již neexistuje.

Cal je o pět let starší, herce Jacka Messinu tím pádem nahradil Ty Doran. A právě on bude mít v této sérii velkou roli.

Závěrečná série Manifestu bude mít 20 dílů, tudíž v tomto roce rozuzlení neuvidíme. Tvůrci si jej naplánovali na první polovinu roku 2023.

Zdroj: Filmtoro, Netflix

Pokračovat ve čtení

Filmy a seriály

Je tady nová perspektivní konkurence Netflixu! SkyShowtime láká cenou i filmy jako je Top Gun: Maverick

Publikováno

dne

Před pár dny zahájila své fungování nová streamovací platforma SkyShowtime. Ta zatím funguje ve čtyřech zemích Evropy a postupem času se hodlá rozrůstat. Těšit se na ni můžeme i u nás a nabídne v porovnání s Netflixem nízkou cenu a zajímavé tituly.

Nová streamovací platforma SkyShowtime je tady, odstartovala zatím v Dánsku, FInsku, Norsku a Švédsku. Cílí především na Evropu a hodlá se rychle rozrůstat.

Pokud jste nedočkaví, změna VPN vám ovšem nepomůže, museli byste mít platební kartu z jedné z těchto zemí. Seveřané mají nyní výhodu i v tom, že pokud si službu objednají do konce měsíce, budou mít vždy slevu 50 % na předplatné.

Jeho cenovka je 175 Kč, což je nízké i bez slevy, tudíž byste za předplatné platili pouhých 88 Kč. A co za tuto cenovku uživatel obdrží?

Očekávat můžeme filmy a seriály od Universal, DreamWorks, Sky, Peacock, Nickelodeon, Showtime, Paramount+ a Paramount studio.

Z nových filmů jsou to například Top Gun: Maverick, Jurský svět: Nadvláda a Mimoni 2: Padouch přichází, ze seriálových stálic se můžeme těšit na Dr. House, Kancl či Hrdinové.

A kdy že se tedy dočkáme i u nás v České republice? Přesný datum není oznámen, na řadu přijdou v bližší době významnější země. Ovšem obecně se očekává na začátku roku 2023.

Zdroj: SkyShowtime, Filmtoro

Pokračovat ve čtení

Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Winx Saga: Osud se vyhoupla na první místo sledovanosti

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 12. až 18. zářím na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

První příčku seriálů okupuje novinka v podobě italsko-bitského akčního dobrodružného drama Winx Saga: Osud (Fate: The Winx Saga).

„Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, soupeří mezi sebou a musí si taky dávat pozor na životu nebezpečné příšery,“ zní popisek Netflixu.

Druhá příčka patří první sérii Koruny (The Crown), která je sice již několik let stará,po úmrtí královny Alžběty II. se ale opět dostává do povědomí veřejnosti.

Pátá série Cobry Kai obsadila třetí míst, za ní můžeme vidět Nedokonalí (The Imperfects) a Deník gigola (Diary of a Gigolo).

Jak jsou na tom filmy? Tím nejsledovanějším bylo francouzské romantické drama Hluboce pod vlivem (No Limit). Následuje novinka Pomsta na druhou (Do Revenge).

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT se vyhoupli na třetí místo, za nimi je Tady cesta končí (End of the Road) a Láska ve vile (Love in the Villa).

Zdroj: Netflix, CSFD

Pokračovat ve čtení

Oblíbené