Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Na špici se nic nemění, v zahraničí je populární novinka Zlatá devadesátá

Publikováno

dne

I tento týden vám přinášíme náš tradiční souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou v České republice, ale také ve světě?

Třetí týden roku 2023 je za námi. I tento rok by měl být ze strany Netflixu nabitý, plánují se i pokračování oblíbených seriálů. Jaké byly v České republice v týdnu mezi 16. až 22. lednem nejvíce sledovány?

I tento týden vládne seriálům druhá série Ginny a Georgia (Ginny & Georgia). Hned za ní je i nadále Wednesday, která se v žebříčku drží již osmý týden. Pokračování bychom se měli dočkat někdy v první polovině roku 2024.

Třetí místo obsadili Vikingové: Valhalla (Vikings: Valhalla), kteří se v tomto týdnu posunuli o jednu příčku výše. Předehnali tak první sérii Ginny a Georgia, která se propadla na místo čtvrté.

Elitní pětici nám uzavírá novinka v podobě čtvrté série akčního seriálu Fauda. „Doron s bývalou jednotkou vyrazí na misi do zahraničí. Noví nepřátelé se totiž chtějí pomstít za staré křivdy, a zaútočí proto na samotné srdce Šabaku,“ popsal jej Netflix.

Pojďme se tedy přesunout na globální žebříčky, prvně na anglicky mluvící seriály. Vede i nadále druhá série Ginny a Georgia, která má přes 87 milionů zhlédnutých hodin.

Následují Vikingové, Wednesday, Ginny a Georgia (1. série) a Zlatá devadesátá (That ’90s Show), které navazují na populární seriál Zlatá sedmdesátá.

V neanglicky mluvících seriálech je nejpopulárnější třetí série La Reina del Sur, španělské akční drama, které má přes 54 milionů zhlédnutých hodin.

V žebříčku se objevují i Bojovnice na druhou (Women at War), Sláva (The Glory), třetí série Holky z červeného gauče (Sky Rojo) a Šahmaran (Shahmaran).

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené