Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Lockwood a spol. ve vedení, ve světě táhne Ztracena v bílém šumu

Publikováno

dne

I tento týden vám přinášíme náš tradiční souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou v České republice, ale také ve světě?

Čtvrtý týden roku 2023 je za námi. I tento rok by měl být ze strany Netflixu nabitý, plánují se i pokračování oblíbených seriálů. Jaké byly v České republice v týdnu mezi 30. lednem až 5. únorem nejvíce sledovány?

Minulý týden se na Netflix dostat populární pořad vysilaný na České televizi – První republika. Tentokrát je již na samém vrcholu sledovanosti daného týdne.

Druhé místo patří akčnímu dobrodružnému thrilleru Lockwood a spol. (Lockwood & Co), který se vyšvihnul ze čtvrté příčky. Až na ním můžeme vidět Wednesday.

Druhá série Ginny a Georgia (Ginny & Georgia) postupně upadá, tentokrát je na čtvrtém místě. Elitní pětici uzavírá španělské drama Ztracena v bílém šumu (The Snow Girl).

„Během slavnostního průvodu ve španělské Malaze se ztratí malá Amaya. Mladá novinářka se proto rozhodne za každou cenu pomoct jejím rodičům v pátrání,“ popsal jej Netflix.

Ve světě je nejpopulárnější v anglicky mluvících seriálech Lockwood a spol., který má přes 39 milionů zhlédnutých hodin. Následují druhá série Ginny a Georgia, Wednesday, první série Ginny a Georgia a New Amsterdam.

Mezi neanglicky mluvícími seriály vládne poměrně suverénně ji dříve zmiňované drama Ztracena v bílém šumu, které má přes 50 milionů zhlédnutých hodin.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené