Spojte se s námi


Reality show

Veronika se do svých lží zamotala natolik, že ji to vyřadilo ze hry. Svých intrik lituje, chtěla se dostat do sloučení

Veronika byla mladou hráčkou, která doufala, že se dostane v reality show Survivor do sloučení a bude hrát sama za sebe. Její hry, intriky, lži a polopravdy jí ale nakonec zlomily vaz a v soutěži skončila před branami sloučení obou kmenů.

Publikováno

dne

Veronika byla mladou hráčkou, která doufala, že se dostane v reality show Survivor do sloučení a bude hrát sama za sebe. Její hry, intriky, lži a polopravdy jí ale nakonec zlomily vaz a v soutěži skončila před branami sloučení obou kmenů.

Mladičká modelka chtěla hrát na naivitu

Veronika měla svou hru dobře rozehranou. Od začátku věděla, co chce. Navíc získala, společně s Pirátem z Titánů, výhodu v podobě poloviny skryté imunity hned na začátku hry. Bohužel ji ale nestihla využít ani s nikým směnit…

Svou imunitu totiž „uklidila” na pláž blízko moře. Během několika dní se ale přihnala bouře a všichni hráči museli ze svých ostrovů pryč. Po návratu čekalo Veroniku nepříjemné překvapení, polovina její imunity byla pryč. Odplavilo ji rozbouřené moře během jediné chvilky.

Jak se ukázalo, Veronice nikdo nevěřil její pohádku o tom, co se na ostrově, kam odjela s Pirátem, dělo. Nikdo se nedivil ani její „lži” o tom, že právě ten kousek skryté imunity ztratila v moři. Společně s Bandurkem se noc co noc snažila hrabat na pláži a najít ji. 

Do svých lží se maximálně zamotala

Postupem času všichni její spoluhráči přišli na to, jakou hru Veronika hraje. V první řadě přišla o svého alianční přítele Bandurka, který odešel do kmene Titánů. Ztratila velkého spojence a to jí možná zlomilo vaz. 

Snažila se postupem času vetřít do přízně jiných hráčů. Nejvíce tíhla k Jackovi, který měl už několik dní terč na zádech a ona by mu tak mohla pomoci k tomu zůstat ve hře co nejdéle. Postupně ale zjišťovala, že jí nikdo „nebaští” povídky o skryté imunitě.

V posledních dnech tak seděla sama na pláži a rozjímala. Nebo to tak alespoň vypadalo. Ivě, Nikole i Janě se svěřovala s tím, jak je sama a neví ke komu se přiklonit. Všechno chtěla shodit na svůj mladý věk, ale například trenérka Jana ji dost dobře prokoukla. 

Nakonec vypadla po duelu s Radkem, který se tak udržel ve hře, možná k překvapení ostatních hráčů. Svou prohru ještě před sloučením bere Veronika velmi špatně, ale už nyní ví, co by udělala jinak. Za své chyby nakonec zaplatila tím nejcennějším – životem na ostrově.

Jak přiznala na kameru už v České republice, skrytou imunitu opravdu neměla. Jinak by ji samozřejmě využila v případě, že bude kmenem vyloučena. Ostatní hráči se jí během kmenové rady ještě několik zeptali, jestli ji opravdu nemá schovanou. Dnes už se tomu Veronika směje, ale během kmenové rady prožila perných pár minut, které ji stály hlavu.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené