Spojte se s námi


Různé

Už jste si vsadili na StarDance? Podívejte se, koho favorizují sázkové kanceláře!

StarDance je pro mnoho českých diváků hlavním leitmotivem televizního podzimu. Oblíbená společenská zábavní show je schopná přitáhnout více než milion diváků, ale také sázkaře. Jak si letošní účastníci stojí v očích českých bookmakerů?

Publikováno

dne

StarDance je pro mnoho českých diváků hlavním leitmotivem televizního podzimu. Oblíbená společenská zábavní show je schopná přitáhnout více než milion diváků, ale také sázkaře. Jak si letošní účastníci stojí v očích českých bookmakerů?

Taneční podzim již podvanácté

Když v roce 2006 zkusila Česká televize nasadit na obrazovky mutaci oblíbené zahraniční taneční show, zřejmě netušila, že se StarDance stane kultovní záležitostí.

O letošním podzimu vstupuje do vysílání již dvanáctá řada, a tanečním drilem si tak u nás prošla už více než stovka známých osobností, vedených zkušenými tanečními mistry.

Podle fanoušků této show v sobě Stardance spojuje zábavu a noblesu a jde o oddychový pořad, u kterého se často schází celá rodina.

A ze StarDance mohou mít radost i sázkaři – na vítěze této soutěže totiž sázkové kanceláře vypisují kurzy.

Rok 2023 ve Stardance

Ve dvanácté řadě se sešla velmi silná sestava účastníků, a tak i sázkové kanceláře působily nerozhodně.

Mezi největší favority podle nich od začátku patřil zpěvák a herec Richard Krajčo. Dále se jako nadějní účastníci jevili oba z manželského páru Eva a Marek Adamczykovi (mimochodem jde o první manželskou dvojici, která se objevila společně v jedné sérii) nebo modelka a moderátorka Iva Kubelková.

Uprostřed pomyslného startovního pole se podle bookmakerů pohybovali Tereza Mašková, Vavřinec Hradilek a herečka Ivana Chýlková. Příliš šancí pak sázkovky nedávaly Darje Pavlovičové a na outsidery pasovaly Davida Prachaře a cukráře Josefa Maršálka.

Kdo je podle bookmakerů letošním favoritem?

Máme už za sebou prvním kolo StarDance, a můžeme se tak podívat, jak sázkové kanceláře hodnotí šance jednotlivých účastníků po prvním tanci.

Po prvním večeru kartami pořádně zamíchala Eva Adamczyková, kterou její jive podle bookmakerů pasoval na jasnou favoritku, a podle dat je evidentní, že na ni začali sázet i samotní sázkaři. Podle kurzů si v šancích polepšil i Marek Adamczyk. Richard Krajčo zůstal vysoko, ale sázkové kanceláře už ho nepovažují za jasného favorita.

V prvním kole StarDance zatím žádný z párů nevypadl, a tak je otázkou, jak s hodnotami kurzů zahýbá první vyřazování, které nás čeká v sobotu 21. října.

Zdroj: tipsport.cz, idnes.cz

Oblíbené