Spojte se s námi


Různé

Survivor: Márty z Titánů našel polovinu skryté imunity. Kmenová rada šokovala Lovce. Nominovaní do duelu zůstávají na ostrově

Márty se po rozhovoru s Ivanou rozhodl nasbírat dřevo. Při té příležitosti našel další polovinu skryté imunity. K jeho zklamání i ke zklamání Ivany, které se svěřil, ale našel pravou půlku, kterou vlastní i herečka. I tak je rozhodnutá mu svou polovinu darovat, aby ji mohl předat Mikýřovi, kterému ji slíbila.

Publikováno

dne

Survivor přináší další novinky. Márty se po rozhovoru s Ivanou rozhodl nasbírat dřevo. Při té příležitosti našel další polovinu skryté imunity. K jeho zklamání i ke zklamání Ivany, které se svěřil, ale našel pravou půlku, kterou vlastní i herečka. I tak je rozhodnutá mu svou polovinu darovat, aby ji mohl předat Mikýřovi, kterému ji slíbila.

Survivor: Kmenová rada plná slz a přiznání

Co musel provést Ondra hned na začátku kmenové rady? Vytáhl osobní věc. Vyjádřit se musel právě Sebastian, který se hned v úvodu rozbrečel. Jednalo se o jeho otce, který onemocněl rakovinou. „Jak asi všichni víte, má člověk hodně času na to, aby mohl přemýšlet. Je ho dokonce tak hodně, tak má čas přemýšlet o věcech, které doufá, že se nestanou. Před rokem jsem se dozvěděl od tátovy přítelkyně, že má táta rakovinu. Tenkrát jsem nevěděl, jak reagovat,” svěřil se zpěvák.

„4 dny před odjezdem mi táta napsal, že by mě ještě chtěl vidět, že onemocněl. Táta nás opustil, ještě když jsem byl v porodnici v Mnichově. Sama, s dítětem, v cizím státě. Musela makat, abychom měli co jíst, kde bydlet. Snad mi máma odpustí to, co vám tu řeknu. Já jsem na svou mámu extrémně hrdej za to, jak se s tím poprala,” pokračoval v dojemném přiznání.

„Poslední tři roky se mě táta snažil kontaktovat a spravit náš vztah. přiznám se, že jsem o to nestál. Udělal spoustu věcí, které se nedají odpustit a zapomenout, a i přesto, že je tahle show velká a jak by mi mohla pomoct, tak jsou to věci, bez kterých se dá žít. Mám možnost je udělat jiným způsobem. Do konce života bych si vyčítal, kdybych se se svým tátou nemohl rozloučit.”

Survivor dobrovolně opustil Sebastian

„Doufám, že mi to nikdo nebudete mít za zlé, ale chci se s ním rozloučit, dokud je čas,” ukončil své vyprávění. Ukončit soutěž samozřejmě nechtěl, ale chtěl udělat správnou věc. Moderátor uhasil jeho pochodeň a soutěž Survivor pro něj skončila.

V emotivním rozloučení pak nezapomněl zmínit, že na ostrově našel několik přátel a dalo mu spoustu nových zážitků. Všem popřál jen to nejlepší, a všem daroval lístky na svůj koncert, až budou všichni doma. Po těchto slov odešel. Podle reakcí hráčů to nejhůře nesla Yenifer. A samozřejmě Jack, kterého se jeho slova velmi dotkla.

Letošní Survivor přináší zvláštní odchody hráčů

Moderátor uvedl, že letošní soutěž opouští hráči za velmi zvláštních okolností. Uvedl, že každý má právo ze hry odejít. Nakonec dal slovo Lovcům po otázce, co je pro něj na soutěži nejhorší. „Brutální respekt Sebastianovi. Dostalo mě to.” Jacka situace rozbrečela, a následně uved, proč tomu tak je.

Matka mu zemřela, když u toho nebyl, s tátou má velmi špatný vztah. „Chtěl jsem ukázat svému tátovi, že tady na to mám. Je to těžký, protože rodina je všechno. Omlouvám se,” utíral si slzy. Ostatní ho povzbudili. „Já jsem sám v České republice, nemám tu nikoho,” pokračoval. „Nemám bráchu, nemám mámu, jsem tu sám. Je to těžký.” Utěšit ho přišla Veronika. Za svou rodinu považuje aktuálně všechny své spoluhráče. 

V soutěži se ale rozhodl bojovat. „Můj táta si myslí, že jsem nula. Proto jsem tu dneska tady,” ukončil své vyprávění. Ondra poděkoval za všechna slova, která na kmenové radě zazněla. „Pořád je to hra, pořád poznáváte, že z té hry se stává něco víc. Vy jste prošli tím sítem, všichni jste věděli, do čeho jdete,” snaží se je nabudit k tomu, že je o co hrát. A nejsou to pouze peníze.

V konečném hlasování měl nejvíce hlasů Filip

Jak tedy probíhalo konečné hlasování? Po jeho ukončení Ondra vyzval hráče, že mohou použít imunitu, pokud ji mají. Nikdo se ale nepřihlásil a tak následovalo přečtení všech hlasů. Nejvíce jich získal Filip, kterého to nakonec vlastně potěšilo, protože toužil po tom jít domů

Do duelu s ním šel…, kterého vybral Mikýř, protože mu na krku visela individuální imunita. „Nechtěl bych riskovat, že se v duelu stane chyba, že pošlu domů někoho, koho považuju za kamaráda.” Nakonec řekl Kubovo jméno. Ondra ale přinesl další překvapení. V dnešní kmenové radě nakonec nedošlo k vyloučení. 

Kuba i Filip zůstávají na ostrově až do další kmenové rady, protože byl již vyloučen Sebastian. Oba hráči tak budou soupeřit o své místo až za několik dní, současně s těmi, kteří budou vyloučení následující kmenovou radu. Jak na toto překvapení reagovali hráči Lovců? V kmeni to hodně vře!

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené