Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Titáni jdou proti sobě. Taktizují a tvoří aliance

Survivor 2024 je v plném proudu. A jak kmeni Titánů ubývá sil, ztrácí se pomalu také iluze týmu, kde všichni drží spolu. Od začátku kmen tvořilo několik menších skupin hráčů, kteří si byly bližší. Nyní se mezi nimi ale prohlubují hranice. Ne všem se dá věřit. Začala taktická hra.

Publikováno

dne

Survivor 2024 je v plném proudu. A jak kmeni Titánů ubývá sil, ztrácí se pomalu také iluze týmu, kde všichni drží spolu. Od začátku kmen tvořilo několik menších skupin hráčů. Nyní se mezi nimi ale prohlubují hranice. Ne všem se dá věřit. Začala taktická hra.

Mezi Titány panují rozpaky. Byla porušena nejedna dohoda a téměř všichni pocítili nejistotu. Hlavní prioritou pro ně zatím bylo udržovat silný kmen. Tato taktika narazila, když ostrov po prohraném duelu s Denisou opustila Kateřina. Pro tým byla velkým přínosem ve všech soubojích. O jejím osudu ve hře rozhodla influencerka Yenifer.

Survivor 2024: Titáni se rozdělili na dvě skupiny

Jakmile Yenifer vyhrála imunitu a měla rozhodnout, koho pošle do duelu, začali Titáni splétat různé strategie. Skupina mužů kolem Mikýře chtěla jednoduše vyřadit nejslabší hráče a ty, kteří projevili nezájem v soutěži pokračovat. S Yenifer se dohodli. „Nějaká zloba a odplata za tu situaci na kmenovce ve mně je,” vyjádřil své pocity po vypadnutí Kateřiny Mikýř.

Společně s několika dalšími hráči doufal, že uvidí po kmenové radě zhasnout plamen na pochodni Martina Careva. Do toho se už na předchozí radě pustil Filip z kmene Lovců. Podobně ostrá slova však a adresu Careva padla i přímo od spoluhráče. „Takový intrikán by tu neměl být,“ nechal se slyšet Pirát. Martin Carev se pokoušel získat důvěru většiny. Dal jim tak ale pocit, že hraje na všechny strany a snaží se ostatní poštvat proti sobě.

Společně s Denisou se před radou cítil právem v ohrožení. Oba se ke kmeni vrátili. Radost z pokračování v soutěži jim však kazila atmosféra mezi soutěžícími. „Lidi, kteří při mně stáli, mě hned vzali zase mezi sebe,” reagovala Denisa na otázku, jaký byl návrat. Nastínila tím, že mezi dvěma skupinami Titánů je teď už nepřekonatelná propast.

Za vším stojí Yenifer

„Hra začala. A asi jsem ji nějakým způsobem začala já,” přiznala se smíchem Yenifer, která stojí uprostřed toho všeho. Před radou mluvila s Denisou i se skupinou kolem Mikýře. Dohodla se s každým na odlišném postupu. Nakonec ale udělala něco úplně jiného.

Při příchodu na ostrov říkala, že za její nevinnou a roztomilou tváří se skrývá silný hráč. Podle všeho právě přišla její chvíle. Nedodržela slovo, které dala Denise. „Začala se mnou hrát, až když jsem měla posílat lidi do duelu,” obhájila svoje rozhodnutí. Bez vysvětlení však zůstává, proč do duelu proti Denise poslala Kateřinu. Někteří z Lovců se domnívají, že chtěla vyřadit konkurenci, aby měla větší šanci na výhru.

Ačkoliv se Titáni dále pokoušejí prohlubovat vzájemnou důvěru v aliancích a domlouvat se společně na dalších herních taktikách, mnoho z nich vnitřně pochybuje o upřímnosti svých spoluhráčů. V Survivoru je v první řadě každý sám za sebe. A právě to si Titáni začínají plně uvědomovat.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené