Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Jakuba Bínu omezil zdravotní problém a souboje se nezúčastnil. Součástí odměny 22. dne byl tajemný dopis, který si nejvíce užila Jana

22. den na ostrově v Dominikánské republice přinesl několik překvapení. Moderátor přivítal soutěžící na vodě, a po odhalení odměny všichni zajásali. V obrovském koši byla hromada ovoce, také mísy plné oříšků a tajemný dopis jako překvapení pro kmen, který odměnu získá. 

Publikováno

dne

22. den na ostrově v Dominikánské republice přinesl několik překvapení. Moderátor přivítal soutěžící na vodě, a po odhalení odměny všichni zajásali. V obrovském koši byla hromada ovoce, také mísy plné oříšků a tajemný dopis jako překvapení pro kmen, který odměnu získá. 

Ondra dovolil dvěma hráčům nabrat hrst oříšků pro svůj kmen

Ondřej překvapil všechny hráče nejen dopisem, ale také tím, že dovolil oběma kmenům ochutnal z mísy oříšků. První v řadě měli možnost nabrat plnou hrst, a rozdělit se s ostatními v kmeni. Hráči tak dostali motivaci o to více zabrat v dalším parkurovém závodu.

A jak to pro kmeny probíhalo? Do souboje nenastoupil Jakub, který má menší zdravotní problém. Ondra ale uvedl, že se během hry ke svému kmeni vrátí, že to není nic vážného. Znovu se do vedení dostali Titáni, kteří měli evidentně trochu více síly, než unavení Lovci.

V konečné fázi hry to ale Kristina z kmene Titánů pokazila, a kmen musel začít od začátku. Do vedení se tak dostali Lovci. Nakonec ale Titáni srovnali, následoval bod pro Lovce. V obou kmenech byla vidět nervozita. Ostatní hráči fandili, co to šlo, ale nakonec se z výhry přece jen radovali Lovci.

Titáni hrají fair play, Pirát i Bandurko využili hru bez pravidel

Získali tak pro sebe spoustu ovoce, oříšků a také dopis. Kristina se bezprostředně po hře rozplakala na mole, protože si byla vědoma své chyby, která možná rozhodla o tom, že Titáni prohráli. 

Pirát i Bandurko navíc ukázali, že nebudou hrát vždycky fér. Bandurko během hry vypadal, že má něco s nohou, přitom šlo pouze o zdržování. Stejnou taktiku ukázal také Pirát, který zdržoval druhý kmen. Do diskuze se pak pustila Yeni právě s Pirátem, kterou mrzí, jak Pirát hrál. 

„Nesportovní chování se těžko chroupe. Všichni hrajeme fair play, jsme tady sportovci, jak mají být, a už se k tomu nechci vyjadřovat. Fair play to nebylo, ale z druhé strany se ozve, ať se neozývám, že to bylo v pohodě,” uvedla Yenifer. Kristina přiznala, že to „podělala na celé čáře”.

Radkovi pije krev především Bandurko, který simuloval. „Těším se na sloučení, budeš můj největší nepřítel,” řekl směrem ke svému protihráči. Pak se konečně dostalo také na dopis, který čekal v koši s ovocem. Přečetl ho Pirát, a hráči tak zjistili, že dostávají další odměnu. Bohužel byla určena pouze pro jednoho z nich. Na toho čekala sprcha a také osvěžující limonádu. 

Největší odměnu dostala Jana, který si mohla umýt vlasy

Pirát rozhodl o tom, že odměnu navíc si užije Jana. Přihlásily se ale všechny holky z kmene. „Je to lepší odměna než jídlo. Shodit ze sebe špínu, ten prachy, to slané, to je nepopsatelný moment. Moc si užiju a děkuju Pirátovi,” svěřila se Jana. Ostatní hráči si rozebrali ovoce a mohli se vrátit na svůj ostrov.

Jana si tak před zraky všech ostatních užívala vytouženou sprchu, umyla si vlasy a vychutnala si sladkou vodu a také limonádu. Se sklenici v ruce relaxovala za potlesku ostatních. A jak to vypadalo u Titánů? Tam jsou hráči bez energie. 

Ivana je zklamaná z toho, jak se Pirát s Bandurkem zachovali a jakou hru zahráli. Do debaty se zapojila většina hráčů, protože se jim nelíbilo, že Bandurko předstíral bolest kyčle. Nakonec se ukázalo, že to byla jeho taktika. Tu Radek nazval „zakéřnou”. Sloučení tak přinese zajímavé momenty právě z duelu Radek-Bandurko.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené