Spojte se s námi


Novinky

Snapchat spustil funkci předplatného, uživatelé získají dosud nevydané funkce

Publikováno

dne

Sociální síť Snapchat spustila placenou funkci předplatného, uživatelé tím získají přístup k novinkám, které nebudou mít ostatní uživatelé k dispozici. Cílem je navýšení tržeb, o které přišla i kvůli ukončení inzerce v Rusku, Bělorusku a na Ukrajině.

Snapchat se rozhodl pro zavedení placeného předplatného. Služba Snapchat+ má stát v přepočtu okolo 100 korun a nabídne nové funkce.

Předplatitelé nyní uvidí, kdo si prohlížel jejich stories, navíc budou mít speciální ikonku. Budou si také moci určit nejlepšího přítele, jehož chat budou mít vždy nahoře.

Další funkce by měly přibývat, nicméně zatím se jich dočkají pouze uživatelé ze Spojených států, Kanady, Spojeného království, Francie, Německa, Austrálie, Nového Zélandu, Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů.

Další ale budou rychle přibývat. „Snapchat+ spouštíme jako sbírku exkluzivních, experimentálních a pre-release funkcí.

Placená služba nám umožní nabídnout novinky některým z těch vůbec nejzapálenějších členů naší komunity a poskytovat jim prioritní podporu,“ prohlásil Snapchat.

Cílem je jednoznačně zvýšit tržby, které se rapidně snížily po ruské invazi na Ukrajině. V obou zemích a v Bělorusku již Snapchat neinzeruje.

Zdroj: Snapchat, Mediaguru

Oblíbené