Spojte se s námi


Lifestyle

Promotér Clash of the Stars reaguje na negativní moment tiskovky. Stále přemýšlí, jak naloží s hříšnicí Lauberovou

Clash of the Stars se pomalu dostává do tempa a už je ohlášený další turnaj. Ten bude opět plný známých i méně známých tváří, na tiskové konferenci ale většinu pozornosti na sebe strhla herečka pro dospělé Nikola Lauberové. Co k hříšnici řekl promotér?

Publikováno

dne

Clash of the Stars se pomalu dostává do tempa a už je ohlášený další turnaj. Ten bude opět plný známých i méně známých tváří, na tiskové konferenci ale většinu pozornosti na sebe strhla herečka pro dospělé Nikola Lauberová. Co k hříšnici řekl promotér?

Nikola Lauberová je pro většinu fanoušků organizace Clash of the Stars velkou neznámou. Nebo spíše byla, protože si o pozornost pořádně řekla na uplynulé tiskové konferenci, která byla vysílána v pondělí.

Herečka z filmů pro dospělé bude zápasit s kolegyní z branže Lady Dee a dá se říci, že nepustila zbytek startovky ke slovu. Šlo poznat, že potřebuje něco říct a ačkoliv toho řekla mnoho, nedá se říci, že by to mělo nějakou výpovědní hodnotu.

Její moment ale nastal až poté. Jak je tradicí, zápasníci se vždy přesunou na staredowny a právě při přesunu se Lauberová rozhodla svou soupeřku potřísnit zvířecími výkaly. Tiskovka tím byla stopnuta na půl hodiny, protože nastaly úklidové práce.

Poté se vrátili už pouze někteří, Lauberová nikoliv, zřejmě byla z prostoru vyhozena. Nastala tak otázka, zda jí organizace nepotrestá, jelikož to nikomu neudělalo radost. Promotér Tomáš Linh Le Sy se vyjádřil v rozhovoru s Willy Caem.

„Lauberová to přehnala. Vysypala tady nějaké kočičí výkaly smíchané s kočičím krmivem, nebo tak něco. Nemluvil jsem s ní o tom. Hrozně se mi tady za to omlouvala. Je to prů**r a přemýšlíme, co s ní.

Nejsou to věci, které bych chtěl komunikovat veřejně, i kdybych o nich už věděl. Já jsem pár minut po tiskové konferenci, takže sám nevím, ale budeme o tom přemýšlet,“ řekl Le Sy.

Turnaj Clash of the Stars 7 je na programu 27. ledna v hale v Holešovicích. Těšit se můžeme na Aleše Bejra, Jaromíra Soukupa, Tadeáše Veselého, Diega Kotlára a mnoho dalších.

Zdroj: Clash of the Stars

Oblíbené