Spojte se s námi


Reality show

Promotér Clash of the Stars Le Sy se vyjádřil o nevhodných tetování Veselého: Pokud chce u nás zápasit, musí to mít zakryté

Pokud bychom v Clash of the Stars vyhlašovali anketu o nejvíce nenáviděného bojovníka, takřka jistým vítězem by se stal Tadeáš Veselý. Promotér Tomáš Linh Le Sy se nyní vyjádřil k jeho tetováním, se kterým do klece nesmí nastoupit.

Publikováno

dne

Pokud bychom v Clash of the Stars vyhlašovali anketu o nejvíce nenáviděného bojovníka, takřka jistým vítězem by se stal Tadeáš Veselý. Promotér Tomáš Linh Le Sy se nyní vyjádřil k jeho tetováním, se kterými do klece nesmí nastoupit.

S Tadeášem Veselým se táhne hned několik kauz. Mladý influencer je rád terčem pozornosti a záměrně provokuje lidi, kvůli čemuž jej fanoušci organizace Clash of the Stars doslova nesnáší.

Na tiskovou konferenci donesl pepřový sprej a trefil jím svého soupeře, poté se tradičně nad svého soupeře povyšoval a urážel vše co mohl, načež jej při nástupu do klece napadl divák a nakonec na souboj nedošlo.

Poté se ale objevila informace, která byla pořádně znepokojivá. Veselý si nechal vytetovat slavné české vrahy. „Mám tady české vrahy. Tady mám manžele Stodolovi, Roubala, Ludvíka Černého, Escobara, El Chapa. České vrahy v České republice nikdo nemá.

Každý si dává Pabla Escobara, který zabil tisíce lidí, ale na ty české se pořád zapomíná. Celý rukáv bude z českých vrahů,“ chlubil se pro eXtra. Nyní se k celé situaci vyjádřil i sám promotér Clash of the Stars.

„Řešili jsme to. Tato kauza je nepříjemná. Upozornil mě na ní Ondra Němec (novinář, pozn. red.), řekl mi o co se jedná a co to je za lidi, protože já jsem o tom ani nevěděl.

Je to nepříjemnost a pokud u nás chce dál zápasit, musí to mít zakryté,“ řekl promotér Tomáš Linh Le Sy v rozhovoru s Karlosem Vémolou.

Ve stejném rozhovoru poté hovořil o finančních kompenzacích pro zápasníky, ale nepřiblížil, zda se to týká i této kauzy. Veselý byl každopádně pokutován za tehdejší incident s pepřovým sprejem.

Zdroj: OSS Cast

Oblíbené