Spojte se s námi


Kultura

Program Masters of Rock: Legendární Judas Priest uzavřou sobotní program, Nightwish odehrají svůj set v neděli

Publikováno

dne

Už jen necelé tři týdny zbývají do startu jednoho z největších festivalů v České republice. Masters of Rock, který se bude tradičně konat ve Vizovicích, odstartuje 7. července a nyní zveřejnil program na hlavní stage.

Po dlouhé době je Masters of Rock zase zpět! Tento rok už pandemie koronaviru rockový a metalový svátek v moravských Vizovicích nikterak nenaruší a fanoušci se mohou těšit na pořádnou dávku skvělé hudby.

Pořadatelská agentura Pragokoncert však musela řešit nepříjemnost v podobě zrušení evropské tour ze strany Ace Frehleyho, bývalého kytaristy legendárních KISS. Důvod zrušení jeho tour nebyl nijak konkretizován, zmíněny byly jen nepředvídatelné okolnosti.

Výpadek v programu však nehrozí. Velmi pohotově se totiž podařilo sehnat náhradu v podobě německých AXXIS, kteří už na festivalu nejednou vystupovali.

A jak vlastně bude program na Ronnie James Dio Stage vypadat? Je se skutečně na co těšit, a to už od prvního dne, který zahájí svým vystoupením vizovičtí folkaři Fleret. Mimo to čtvrteční program obohatí svým vystoupením Citron, Lordi či Sepultura.

Neméně našlapaný bude páteční program, jehož vrcholem bude večerní vystoupení italské bandy Lacuna Coil. Nadchnout vizovické publikum ještě před tím budou chtít Beast in Black či rockoví veteráni Pink Cream 69.

Víkend však bude přeci jen o něco nabitější. V sobotu už odpoledne rozdovádí fanoušky divoši Trollfest a od sedmé hodiny začne pořádná jízda, když po sobě vystoupí Alestorm, Gotthard a ikoničtí Judas Priest.

Neděle bude zážitkem zejména pro fanoušky toho nejdrsnějšího metalu, kteří se mohou těšit na koncerty death-metalových Kataklysm a trash-metalové velikány Exodus a Testament. Na večer však přijde příjemné zjemnění, když festival ukončí svým setem Nightwish.

Zdroj: Masters of Rock, Spark

Oblíbené