Spojte se s námi


Lifestyle

Proč si podvědomě vybíráme stejné (špatné) partnery? Klíč k nalezení toho pravého je ve vás

Máte za sebou několik nepovedených vztahů, které skončily kvůli stejnému problému? Vyčítáte partnerovi ty stejné věci, jako předchozímu? Věřte, že to není náhodou, protože vás ovlivňují právě vztahy, které nevyšly.

Publikováno

dne

Máte za sebou několik nepovedených vztahů, které skončily kvůli stejnému problému? Vyčítáte partnerovi ty stejné věci, jako předchozímu? Věřte, že to není náhodou, protože vás ovlivňují právě vztahy, které nevyšly.

Spoustu lidí, ať se jedná o muže nebo ženy, si do nového vztahu nesou negativní vzpomínky z toho předešlého. Je možné, že vás partner nerespektuje, vysmívá se vám, zpochybňuje vaše rozhodnutí. Potíže se mohou opakovat v každém vztahu. Jak z toho ven?

Přijměte se i se svými slabinami

Je důležité vědět, jaké jsou vaše skvělé vlastnosti, ale zjistěte také, kde máte slabá místa. Ta mohou partneři odhalit a zacílit právě na ně. Připustěte si vaše slabiny, je to podstatné nejen pro vás, ale také pro partnerský vztah. Mějte rádi sami sebe, protože jedině tak k sobě přitáhnete lásku druhého pohlaví.

Opakované rozchody kvůli tomu, že vy sami se necítíte dobře nejen po fyzické, ale také psychické stránce, vás dostanou do začarovaného kruhu, ze kterého je těžké vystoupit. Zapracujte na svém sebevědomí. Buďte si jisti sami sebou, věnujte čas seberozvoji a především mějte vlastní hlavu a názor!

Co vám na sobě vadí? Změňte to!

Mnoho lidí se bojí samoty, bojí se, že zůstanou sami. Partnerovi obětují všechen svůj volný čas, ačkoliv se mohou věnovat svým koníčkům. Je to velká chyba, protože partner se můžete cítit nejen v pasti, ale také bude mít pocit, že jste nudní a nezajímaví.

Muži i ženy kolikrát až moc vybírají, až nakonec partner není podle jejich představ. To ale zjistí až po nějaké době. Je nutné pochopit klíč, podle kterého si partnera vybíráte. Jinak budou vztahy jedno a to samé, a skončí na stejném problému.

První možností je vymezit se vůči sobě i partneru a slabosti přijmout, nebo s nimi začít pracovat. Co byste chtěli změnit? Pomůže to především vám? Myslete trochu na sebe, jakkoliv to zní sobecky. Nechtějte dokonalost, ale sebevědomí, nadhled a především vědění, že víte co chcete.

Bad Boys neboli Fleabagging

Máte pocit, že vás přitahují pouze muži, kteří mají špatnou minulost nebo se ve společnosti nechovají tak, jak by měli? Víte, že i když takový typ mužů pro vás není vhodný, podlehnete mu? Negativní vlastnosti váš vztah ovlivní natolik, že i když máte pocit, že ten další bude jiný… Nebude. 

Fleabagging je termín odvozený od televizní show Fleabag. Hlavní hrdinka tu randila se stejnými, špatně se chovajícími muži. V prvních měsících zamilovanosti budete nadšená tím, jak se o vás stará, ale po několika letech může přijít prozření a vy si řeknete: „Proč jsem to zase dopustila?”

Zdroj: Redakce, Your-Way

Oblíbené