Spojte se s námi


Kultura

Přitvrdí ještě Ed Sheeran? Po předělání svého hitu do rockové verze přemýšlí o spolupráci s extrémní metalovou kapelou

Publikováno

dne

Ed Sheeran je velmi úspěšným písničkářem a velmi rád experimentuje. V poslední době navíc koketuje s hudbou, kterou odmala poslouchá. Jeden ze svých hitů předělal do rockové verze a ve hře je i spolupráce s extrémní metalovou kapelou.

Anglická hudební hvězda spojuje svět rockové a popové hudby. V minulém týdnu si vyzkoušela velmi zajímavou spolupráci, která fungovala na výbornou.

Na předávání cen BRIT Awards 2022 se Ed Sheeran představil se svou písní Bad Habits. Aby ale bylo vystoupení něčím okořeněno, vystoupil spolu s kapelou Bring Me The Horizon, což hitu dodalo zcela nový nádech.

Hit se v nové verzi opravdu líbil, Sheeran jej tedy se slavnou anglickou kapelou nahrál také ve studiové verzi. Během jednoho dne jej na platformě YouTube slyšelo půl milionu lidí.

Sheeran se ale nebrání spolupráci s ještě tvrdšími kapelami. Sám v dětství poslouchal death metal, tedy extrémní metalový žánr. Mezi své oblíbené kapely pak řadí například Slipknot či Cradle of Filth.

Právě s kapelou Cradle of Filth prý touží spolupracovat. V nedávném rozhovoru to přiznal frontman anglické kapely, kterou tvoří i dva Moravané, Dani Filth.

„Ed vyjádřil touhu stát se součástí některé z mých skladeb. V současnosti zvažujeme veškeré možnosti. Pozval mě k sobě domů, bude to opravdu výzva. Vždy dělám věci, od kterých mě lidi odrazují. On říká, že je otevřený doslova všemu. Je opravdový fanoušek a zdá se jako milý kluk,“ vyjádřil se Filth v rozhovoru pro YouTube kanál Consequence.

Nic konkrétního prý zatím na stole není, přesto je velice pravděpodobné, že se této zajímavé spolupráce v blízké době dočkáme.

Zdroj: Consequence, YouTube

Oblíbené