Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Žiji v opuštěné nemocnici. Ušetřím, některá místa ale vypadají děsivě

Napadlo by vás, že by mohl někdo žít ve staré a opuštěné nemocnici? Dost děsivé místo, říkáte si, ale pro Aishu Barratt je to realita. Bojí se chodit na opravdu děsivé toalety, ale své netypické životní podmínky miluje.

Publikováno

dne

Napadlo by vás, že by mohl někdo žít ve staré a opuštěné nemocnici? Dost děsivé místo, říkáte si, ale pro Aishu Barratt je to realita. Bojí se chodit na opravdu děsivé toalety, ale své netypické životní podmínky miluje.

Aisha Barrat se stala tzv. strážkyní majetku a začala bydlet ve staré opuštěné nemocnici. Lidé ve Velké Británii často žijí v neobvyklých objektech, jako například na bývalých úřadech nebo v bývalých hospodách a mají díky tomu snížený nájem.

Bydlení v nemocnici je výhodné

Aisha si tuto možnost pochvaluje hlavně proto, že nemusí tak úplně řešit rostoucí náklady za nájemné. Stále může žít v centru Londýna a k tomu v obrovských prostorách bývalé nemocnice.

Žena tvrdí, že si nedělá velké iluze o aktuálních cenách nájmů. Ale určitě by omdlela, kdyby musela platit normální nájem, který lidé běžně v Londýně platí. V nemocnici však není úplně sama.

Aisha má v budově pronajatý jen jeden pokoj. V nemocnici s ní žije dalších sto lidí. Musíme uznat, že tímto způsobem jsou prázdné prostory opravdu skvěle využité.

Nemocnice je bezpečné místo

Obyvatelé nemocnice se v žádném případě nemusí obávat o svou bezpečnost. Budova je zabezpečená spoustou zámků a kódů, takže se opravdu není čeho bát. Spolubydlící mají dokonce společný skupinový chat, kde se informují o všem důležitém.

Aisha svůj život v nemocnici sdílí na Tik Toku a už se jí podařilo získat 33 tisíc fanoušků a sledujících. Svůj domov miluje, ale existuje jedno místo, které ji v nemocnici opravdu děsí. Tím místem je toaleta. Místnost se jí jednoduše nelíbí.

Prozradila, že když lidé odejdou a budova zůstane prázdná, rozhostí se v nemocnici takový klid a ticho, že si připadá jako poslední osoba na světě. Opravdu děsivá představa.

Reakce fanoušků jsou různorodé. Donna vzkazuje: „Pracuji v nemocnici. Ale představa, že je prázdná a já tam bydlím, je děsivá.“ Misty napsala: „Jsi STATEČNÁ, protože já bych tohle nikdy nemohla. Ani za hromadu peněz.“ Jenkinsovi se ale nápad líbí: „Všude bych jezdil jen na kolečkových bruslích, kdybych tam bydlel.“

Zdroje: The Sun, TikTok, redakce

Oblíbené