Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Zhubla jsem neuvěřitelných 85 kg! Zůstala mi povadlá kůže, strie a zmačkané břicho. Připadám si krásná, tvrdí dívka

Mia Dunn zvládla za tři roky projít neuvěřitelnou proměnou. Vytrvala a podařilo se jí zhubnout 85 kg. Podrobně popisuje svou cestu hubnutí na sociálních sítích, kde jí mnohé ženy závidí. Dřívější váha 144 kg na jejím těle zanechala nevzhledné nedostatky, které se ale rozhodla ignorovat. I přes to si přijde krásná.

Publikováno

dne

Mia Dunn zvládla za tři roky projít neuvěřitelnou proměnou. Vytrvala a podařilo se jí zhubnout 85 kg. Podrobně popisuje svou cestu hubnutí na sociálních sítích, kde jí mnohé ženy závidí. Dřívější váha 144 kg na jejím těle zanechala nevzhledné nedostatky, které se ale rozhodla ignorovat. I přes to si přijde krásná.

Dvacetipětiletá Mia dříve vážila kolem 144 kg a nosila velikost XXL. Za pouhé tři roky se jí podařilo zhubnout na pro ni dříve nemyslitelných 59 kg. Považovala to za jednu z největších osobních výher v jejím životě. To se stalo před necelými čtyřmi lety. Co jí přijde neuvěřitelné teď? Že svou váhu udržela, vytrvala a dokonce se jí podařilo ještě nějaké to další kilo shodit.

Jak uvádí The Sun, bohužel vše na nás zanechá nějaké následky. I když je se svou postavou velmi spokojená a cítí se krásná, ukázala na svých sociálních sítích strie, povadlou kůži a zmačkané břicho. Nedostatky, které by se většina žen rozhodla zakrýt a neukazovat světu. Když ale známe její příběh, nezdají se její nedostatky zanedbatelné?

Hubnutí nemusí být jen omezení a odříkání

Mia svou cestu hubnutí postupně popisuje v sérii klipů na TikToku. Většina lidí nemůže uvěřit, jaká kočka se z ní vyklubala. V komentářích je patrný obdiv a závist. Její schopnost vytrvat je obdivuhodná a snad i motivační.

Mnoho lidí se k ní rozhodlo připojit a začít také hubnout. Těžko říct kolik z nich vytrvalo a podařilo se jim vynaložit tak velké množství úsilí, aby zhublo 85 kg jako ona. V komentářích se chlubí hlavně tím, že určitě začnou.

Velké množství sledujících šokoval i fakt, co vlastně denně sní a že jim to úplně nezapadá do představy zdravého životního stylu. I když většinu jejího každodenního jídelníčku tvoří ovoce a zelenina, nebojí se vše ozvláštnit nějakou její oblíbenou pochoutkou – sušenky, sladkosti a další neřesti.

Mia se snaží ukázat, že být zdravá a spokojená neznamená jen omezení, odříkání a nudná jídla. Důležitá je vyvážená strava, která člověku chutná a pohyb. A na co dál se nesmí zapomenout? Postupné pěstování sebelásky. A umět si i odpustit, pokud někdy zhřešíme moc.

Musíte se mít rády a hýčkat se!

Výraznou proměnou prošel i její obličej. Komentáře se samozřejmě nezabývají pouze její postavou, ale také jejím zkrásněním. Navíc se i začala více zajímat o líčení, kosmetiku a pravidelně navštěvuje kadeřníka. Opravdu neuvěřitelná proměna!

Úspěšná zastánkyně hubnutí si velmi oblíbila svůj vzhled, i když má na svém těle mnoho výrazných nedostatků, které ukazují její dřívější váhu. Neměla by dát na rady některých sledujících a jít na operaci, která by jí učinila dokonalou?

Kdepak! Volnou kůže, strie nebo zmačkané břicho oslavuje a má je svým způsobem ráda. Je to symbolem úspěchu a ukazují její cestu. Tvrdí, že by na kritiku neslyšela a je na ně hrdá. Není to prý něco, za co by se měl člověk stydět. A navíc věří, že se jí vše cvičením podaří postupně spravit.

Zdroj: The Sun, TikTok

Oblíbené