Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Vánoční stromeček Shannon zdobí koblihami. Říká, že jen takhle se servírují zákusky v její domácnosti

Shannon Doherty je tiktokerka a mistryně vánočních dekorací. Dostala skvělý nápad, jak ozdobit vánoční stromeček, a to pouze koblihami. Baví ji to. Díky koblihám může udělat obrovské množství zajímavých a neotřelých návrhů a dekorací.

Publikováno

dne

Shannon Doherty je tiktokerka a mistryně vánočních dekorací. Dostala skvělý nápad, jak ozdobit vánoční stromeček, a to pouze koblihami. Baví ji to. Díky koblihám může udělat obrovské množství zajímavých a neotřelých návrhů a dekorací.

Shannon uvedla, že zdobení stromečku koblihami je velmi jednoduché. Prohlásila, že to je jediný způsob, jak na svátky tento oblíbený dezert podává.

Skvělé je, že polystyrenové kužely, které na výrobu stromečku používá, jsou cenově dostupné a může si je dovolit opravdu každý. Cena jednoho polystyrenového kužele o velikosti 26 cm se pohybuje v ceně od 20 Kč.

Vyrobte si svůj vlastní stromeček z koblih

Shannon na TikToku zveřejnila video, na kterém ukazuje, jak svůj stromeček z koblih vyrábí. Je to velice jednoduché. V první řadě si připravila polystyrenový kužel, který se dá zakoupit v jakémkoliv obchodě s hobby potřebami nebo na internetu. Kužel obalila do potravinové fólie a napíchala do něj párátka, mezi kterými si nechala rozestupy asi 2,5 cm.

Na každé párátko umístila minikoblihy, které si můžete upéct sami nebo si je jednoduše koupíte v obchodě s potravinami. Shannon nechává volný průběh své kreativitě. Na koblihy sype moučkový cukr a různě je dekoruje.

K dozdobení používá brusinky, lístky, bonbóny ve tvaru květů nebo gumové bonbóny. Ve finále vypadají stromečky velmi dekorativně, luxusně a je vážně velká škoda, když se do nich někdo zakousne.

U fanoušků strhla dobrota ve tvaru stromečku vlnu pozitivních ohlasů. Sledující Carli prozradila: „Kdybych měla rodinu, určitě bych to udělala.“ Matty uvedla: „OMG, jak roztomilé, OMG! To musím udělat!“ Je patrné, že snad není nikdo, kdo by si alespoň kousek takového stromečku nedal.

@athomewithshannon

ONLY WAY TO SERVE DESSSERT this HOLIDAY!! 🎄🍩 DONUT TREES!! SAVE this cute and easy idea! Love how they turn out and can do lots of fun designs!! #easyrecipe #recipe #momhacks #momhack #momsoftiktok #christmas #dessert #easydessert #learnontiktok #lifeontiktok

♬ original sound – Shannon Doherty MOM Hacks

Vymyslete si svůj vlastní styl

Pokud jste kreativní a rádi tvoříte, zkuste si stromečky vyrobit i doma. Vytvořte si různé designy stromečků podle své vlastní fantazie. Můžete využít želé, sušené ovoce, marcipán, bonbóny různých tvarů a příchutí nebo třeba čokoládu, kterou stromeček posunete do dalšího levelu.

Pokud máte v plánu na Vánoce překvapit rodinu, inspirujte se u Shannon. Vánoční stromeček je jednoduchý na výrobu, a když ho vaše rodina uvidí na vánočním stole, srhne se lavina pochvalných komentářů na vaši hlavu. To stojí za to, nemyslíte? 🙂

Zdroje: The Sun, TikTok, redakce

Oblíbené