Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Pracuji na luxusní superjachtě a vydělávám statisíce. Miliardáři požadují ty nejdivnější věci, tvrdí stevardka

Giselle Azueta se rozhodla být finančně nezávislou, a proto začala pracovat jako stevardka na superjachtách. Nenapadlo ji, že práce pro boháče může být někdy velmi problematická, jelikož požadují velmi podivné věci.

Publikováno

dne

Giselle Azueta se rozhodla být finančně nezávislou, a proto začala pracovat jako stevardka na superjachtách. Nenapadlo ji, že práce pro boháče může být někdy velmi problematická, jelikož požadují velmi podivné věci.

Giselle se před pár měsíci dostala na titulky novin, jelikož prozradila tajemství milionářů a miliardářů. Nebála se podělit o pikantní detaily její práce stevardky. Pro velký zájem ve sdílení pokračuje a přináší další šťavnaté detaily.

Devětadvacetiletá žena na superjachtách pracuje již několik let. Práce se k ní dostala náhodou. Její kamarád sháněl záskok za stevardku, která na poslední chvíli onemocněla. Giselle se práce natolik zalíbila, že si později v tomto odvětví našla práci na plný úvazek.

Ani ji nenapadlo, že práce pro lidi, kteří mají peníze na rozdávání, může být někdy docela problematická, jelikož mají spoustu podivných a neobvyklých požadavků.

V obyčejné vodě se pracháči koupat nebudou

Miliardářka měla personál požádat, aby jí napustili vodou vanu. Což by nebylo nijak neobvyklé, žena ale nechtěla ledajakou vodu, požadovala pouze tu balenou v lahvích. Důvod svého přání nesdělila. Během cesty spotřebovali asi 400 lahví denně kvůli pití a mytí.

Můj pes jí jenom steak

Dle The Sun Giselle tvrdí, že jedna z nejsměšnějších žádostí byla, když milionář požádal kuchaře, aby vařil speciální jídlo pro jeho mazlíčka. Pejsek měl opravdu neobvyklý pokrm i způsob jeho servírování.

„Host napsal, že chce, abychom každý večer uvařili k večeři steak pro jejich psa. Dále informoval kuchaře, že pes pije pouze balenou vodu a během jídla ho musí někdo drbat za ušima, aby mu lépe chutnalo. Rozhodla jsem se, že bych chtěla být v příštím životě pes bohatých lidí,“ tvrdí mladá stevardka.

Ve své současné pozici má Giselle na starosti interiér jachty a komunikaci s hosty. Má tedy na starost veškeré nákupy, seznam preferencí hostů, dekorace a vybavení. Dohlíží na správnou čistotu a kompletnost administrativních věcí. Velmi ráda plánuje tematické večeře.

Svou práci zbožňuje. Doporučuje ji pro každého, koho by jen trochu zajímala. Umožní mu prý osobnostní růst a stane se extrémně nezávislým. Jelikož bude trávit spoustu času sám se sebou, hodně toho o sobě pozná.

Dále svou práci popisuje jako dobře placenou, ale velmi povrchní. Jste tu pro své klienty a musíte plnit všechny jejich vrtochy. Ale zase poznáte neuvěřitelná místa a přátele z různých částí světa. Posádka se stane vaší rodinou.

Zdroj: The Sun, TikTok

Oblíbené