Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Má super povislá prsa unesou i nákupní tašku. Je to užitečné, nemusím vůbec používat ruce, sdílí mladá exhibicionistka

Neustále nosit těžký nákup umí hodně unavit, pocítí to hlavně naše ruce. Jedna žena prozradila, jak lze použít povislá prsa, aby udělala všechnu tuto práci. Jedná se o velmi zvláštní způsob, ale určitě můžeme přidat body navíc za originalitu a odvahu.

Publikováno

dne

Neustále nosit těžký nákup umí hodně unavit, pocítí to hlavně naše ruce. Jedna žena prozradila, jak lze použít povislá prsa, aby udělala všechnu tuto práci. Jedná se o velmi zvláštní způsob, ale určitě můžeme přidat body navíc za originalitu a odvahu.

Uživatelka TikToku známá jako Lambo-abi patří k těm ženám, které mají přirozeně velká prsa. Větší velikosti prý často působí velkou míru nepohodlí. Navíc si musí majitelka i kupovat speciální typ podprsenky. Jak už to tak bývá, někdo chrlí neustálé stížnosti, někdo na všem najde i pozitivní věci.

Máte volné ruce, vše odnesou prsa

Dle The Sun Lambo-abi proto prozradila jednu velkou výhodu, kterou majitelé velkým prsou mohou mít. Mohou za vás odnést i vetší náklad. Například kýble nebo tašky s potravinami. Jaká je to výhoda? Máte volné ruce, které můžete použít k přidržování nebo nést ještě něco dalšího. Nebo využít maximálního luxusu a nechat je volné.

Klip, ve kterém majitelka velkých prsou ukazuje, jak přenáší kyblíky, nasbíral již tisíce lajků a poměrně rychle se v online světě šíří. Není divu, jedná se opravdu neobvyklé sdělení. Žena jednoduše vzala svá prsa, položila pod ně velká vědra a začala je plnit různými věcmi.

Celkem se do věder vešlo šest poměrně těžkých věcí, i když by každý nabyl dojmu, že prsa mohou unést ještě víc. Možná Lambo-abi nezkoušela maximální hmotnostní limit. Že by nastavila novou výzvu? Budou se teď objevovat další podobná videa?

Výzva přijata! Kdo unese víc?

Komentáře pod videem jsou opravdu pestré. Mnozí ji dokonce korunovali na vítězku zmíněné výzvy a radili ostatním účastníkům, aby ani neztráceli čas snahou ji porazit. „Výzva uzavřena, našli jsme našeho vítěze,“ tvrdí jeden komentář.

V komentářích ale zaznívá také ohromný obdiv nebo strach. Někdo dokonce přímo napsal, že na něho Lambo-abi působí děsivě. Druhý napsal, že ho video velmi pobavilo a doufá, že se časem objeví i něco dalšího na podobný styl.

Lambo-abi má účet na sociálních sítích plný velmi neobvyklých videí, které se snaží ostatní buď šokovat, nebo pobavit. Každopádně se jí to zatím velmi daří. Exhibicionistce určitě nechybí sebevědomí.

Například se obleče do velmi upnutých šatů a začne tančit. Vzhledem k její plus-size postavě by se spíše očekávalo, že se bude oblékat úplně jinak a rozhodně nebude své křivky vlnit před kamerou. Je i patrné, že má velmi ráda módu, jelikož často mění svůj celkový vzhled.

Zdroj: TikTok, The Sun

Oblíbené