Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Koupím dárky za 120 tisíc, děti budou nadšené! Díky sexy fotografiím si můžu dovolit vše, tvrdí žhavá mamka z OnlyFans

Skotská modelka Laura Whyte prozradila, že Vánoce její rodiny rozhodně nebudou chudé. Právě naopak! Konečně může svým dětem dopřát vše, co si jen přejí, jelikož jí její sex pózování konečně začalo vydělávat pořádné peníze.

Publikováno

dne

Skotská modelka Laura Whyte prozradila, že Vánoce její rodiny rozhodně nebudou chudé. Právě naopak! Konečně může svým dětem dopřát vše, co si jen přejí, jelikož jí její sex pózování konečně začalo vydělávat pořádné peníze.

Donedávna musela vyžít z dávek pár tisíc měsíčně a platu jejího partnera, který se živí jako popelář. Bylo to prý velmi těžké, dokud nenašla platformu OnlyFans, kde si v současné době vydělává kolem 230 tisíc měsíčně. Dvě děti proto mohou pod Vánočním stromkem najít všechny vytoužené dárky.

„Vlastně se na Vánoce opravdu těším, protože ve skutečnosti budeme jen mi čtyři. Tento rok bude hodně jiný, protože si můžeme dovolit vše, co jen budeme chtít. Budeme uvolnění, jelikož nás nebudou tížit nějaká finanční omezení. Děti budou nadšené,“ tvrdí Laura.

Dle Daily Star dokonce po svátcích vyráží i na dovolenou. Její jedenáctiletý syn a sedmiletá dcera budou mít vše, co jim jen na očích uvidí. Snaží se jim vynahradit nedostatek z dřívějších let. Každý na Vánoce dostane dárky v hodnotě přes 30 tisíc. Dovolená pro celou rodinu ve Skotsku vyjde kolem 120 tisíc za čtyři dny.

Můžu dětem koupit vše, co jen budou chtít

„Osobně považuji za úspěch, že dětem můžu dopřát vše, co jen chtějí. Něco takového jsem jako dítě nikdy nezažila právě z finančních důvodů. Je to mnohem lepší, než jsem si kdy mohla představit. Cítím, že jsem uspěla,“ nechá se slyšet Laura.

Lauře je nyní 30 let a tvrdí, že pro ně Vánoce vždy byli náročným obdobím. Mohli něco pořídit jenom za předpokladu, že partner ze svého platu odkládat celý rok nějaké peníze bokem. Byla z toho smutná a malá nadílka, ale něco bylo.

Tentokrát její Vánoce opravdu nebudou stresující a budou plné luxusních věcí, které si může dovolit. I když utratí takto velké množství peněz, i tak jí zbude na cokoli dalšího. Tento stav se rozhodně nedá srovnávat se stavem, kdy byla maminkou v domácnosti, která spoléhala na plat svého partnera.

Její osud se změnil, jakmile slyšela příběh ženy, která si vydělala velké peníze na platformě OnlyFans. Proto se rozhodla zkusit štěstí podobnou cestou a měla úspěch. Ze začátku to bylo prý náročné, jelikož je velká konkurence, ale postupně se jí začalo dařit.

Nebojím se o zítřky, jsem finančně zajištěná

Postupně se změnila její životní úroveň. „Můžeme si rezervovat dovolenou, aniž bychom museli šetřit. Dramaticky se nám změnil život. Na něco takového jsme nebyli zvyklí. Probouzíme se méně depresivní, nebojíme se o zítřky,“ říká Laura.

„Má dcera se každé ráno vzbudí nadšená a říká, že mě miluje a těší se, až zase pojedeme na nějaký výlet nebo dovolenou. Jsem moc ráda, že mohou zažít tak krásné věci. I když mě nikdy nenapadlo, že si budu takto vydělávat, mám radost, že mohu zabezpečit rodinu,“ dodává Laura.

Zdroj: Daily Star, Platforma X, The Sun

Oblíbené