Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Jsem manželka dubajského milionáře. Za den utratím desetitisíce dolarů

Linda je dubajská hospodyňka, která je schopna denně utratit skoro 400 000 korun! A někdy i víc. Na TikToku ji sleduje 870 tisíc fanoušků, kteří denně obdivují honosný životní styl, který Lindě dopřává její manžel.

Publikováno

dne

Linda je dubajská hospodyňka, která je schopna denně utratit skoro 400 000 korun! A někdy i víc. Na TikToku ji sleduje 870 tisíc fanoušků, kteří denně obdivují honosný životní styl, který Lindě dopřává její manžel.

Utratila víc peněz, než jsou někteří lidé schopni vydělat za celý život. Svou ranní kávu si Linda vypije z 24karátového zlata a vyráží na nákupy, které opravdu miluje. Koupí si kabelku značky Chanel, aby neměla špatnou náladu a dá za ni čtvrt milionu korun.

V jednom týdnu nový byt a nová jachta

A co na ní fanoušci hlavně milují? Postoj k jejímu luxusnímu stylu života, který si umí opravdu užít a i přes některé závistivé komentáře se za něj nestydí.

To je patrné i v jejím příspěvku, kde sdílí své nákupy s manželem, který jí v jednom týdnu pořídil nový byt, nové šperky, užila si drahou kosmetiku a ve finále si koupili jachtu.

A jak na video reagují fanoušci? Některé ženy si posteskly: „Kde je můj habibi?“ Yo moma píše: „A ve stejném městě žijí lidé žijící od výplaty k výplatě, to mi přijde šílené.“ Annie se Lindy ptá: „Čím se váš manžel živí? Taky si chci najít takovou práci!“

Čeká prvního potomka a navštěvuje nejdražší hotely na světě

Před několika týdny se Linda pochlubila svým těhotenským bříškem a prvním očekávaným potomkem. Někteří fanoušci vtipkovali, že by byli rádi na místě jejího dítěte, které čeká opravdu zářivá budoucnost.

Na Tik Toku se strhla vlna gratulací. Samantha vzkazuje Lindě: „Tvůj manžel je šťastný chlap.“ Relia napsala: „Chvíli jsem vaše videa neviděla a teď to doháním. A tohle opravdu ráda vidím. Přeji ti to holka. Gratuluji.“ Tanha napsala: „Gratuluji. Takové štěstí pro vás dva.“

Linda si umí život opravdu užívat. Nedávno navštívila také hotel Atlantic Royal Hotel v Perském zálivu, který patří mezi nejdražší letoviska na světě. Obyčejný člověk se do tohoto hotelu vůbec nedostane. Jen ubytování ji stálo přes jeden milion korun.

Den s nejlepší kamarádkou

Jak tráví Linda den se svou nejlepší kamarádkou? Samozřejmě na nákupech. Pořídily si spolu podobné hodinky, udělaly si výlet první třídou s Emirates, který spojily také s nákupy přímo na palubě a užily si skvělou, luxusní večeři a procházku večerní Dubaí.

Zdroje: The Sun, Tik Tok, redakce

Oblíbené