Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Jsem chůvou pro bohaté. Cestuji soukromým letadlem a víkendy trávím na jachtách. Je to práce snů, tvrdí mladá au-pairka

Opravdová práce snů! Sami Williamsová je chůvou pro děti v bohatých rodinách. Jídla jí připravuje šéfkuchař a celé dny tráví nakupováním. Ráda se na sociálních sítích sdílí vhled do svých soukromých výletů tryskáčem nebo víkendů na jachtách.

Publikováno

dne

Opravdová práce snů! Sami Williamsová je chůvou pro děti v bohatých rodinách. Jídla jí připravuje šéfkuchař a celé dny tráví nakupováním. Ráda se na sociálních sítích sdílí vhled do svých soukromých výletů tryskáčem nebo víkendů na jachtách.

Sami v roce 2021 odletěla do USA s plánem pracovat na pár měsíců jako au-pairka. Po dokončení školy chtěla získat nějaké další životní zkušenosti a cestování jí vždy lákalo. Ale jak se zdá, vše se změnilo poté, co okusila život na vysoké úrovni. Divili byste se?

Jak uvádí The Sun, au-pairka je pomocnice v domácnosti v cizích zemích. U nás není moc obvyklá. Pracuje přímo v rodinách a je součást jejich životů. Obvykle s nimi žije a přebírá povinnosti spočívající v péči o děti, domácí práce, vaření, případně cokoli je potřeba.

Relax, pohoda a klídek. Typická chůva?

Čtyřiadvacetiletá dívka ale cestuje po Americe soukromým letadlem a tráví víkendy na jachtě své hostitelské rodiny. Jak uvádí, ani povinností během dne moc nemá a opravdu se nenadře. Zdá se, že si rodinu uměla vybrat a měla velké štěstí.

Pochází z Kanady a na svých sítích neustále sdílí své zážitky z luxusního života. V současné době je již sice na nějaký ten čas doma, ale do USA se určitě plánuje znovu vrátit. Její hostitelská rodina ji znovu ráda přijme.

„Kdybyste mi před dvěma lety řekli, že budu žít a pracovat v New Yorku, Hamptons a Miami Beach, nikdy bych tomu nevěřila,“ napsala pro Mirror.

Zpočátku měla v plánu opustit domov jenom na pár měsíců, ale vše se změnilo v tak příjemné dobrodružství, že své plány doslova překopala. Vše popisuje jako nejlepší zážitek jejího života.

Jaký byl typický den au-pair v bohaté rodině?

Typický den začínala tím, že připraví děti své hostitelské rodiny do školy, poté si zacvičí v jejich domácí tělocvičně, jde nakoupit a vyzvedne děti ze školy. Jelikož měli domácího kuchaře, nemusela řešit vaření. Poté rozvážela děti na jejich mimoškolní aktivity a relaxovala v rodinném domě.  

Na svých sociálních sítích radí zájemkyním, jak se stát au-pair. Co vše to obnáší, kde se věci zařizují a celkově sdílí své zkušenosti. I když sama uznává, že ona má svou rodinu velmi specifickou a jednoduše měla štěstí.

Zdroj: The Sun, Mirror, Instagram

Oblíbené