Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Dvaadvacetiletá Italka je velkou fanynkou extrémních modifikací těla. Díky jim se pomalu mění na lidskou kočku

Snad každá žena chce být kočka. Italka Chiara Dell´Abate to ale vzala doslova. Ve svých dvaadvaceti letech by mohla hodně vytěžit se své přirozené ženské krásy. To jí ale nestačilo a rozhodla se pomocí nejrůznějších plastických procedur, tetování a piercingů proměnit v kočku. Sami posuďte, jak se jí to povedlo.

Publikováno

dne

Snad každá žena chce být kočka. Italka Chiara Dell´Abate to ale vzala doslova. Ve svých dvaadvaceti letech by mohla hodně vytěžit ze své přirozené ženské krásy. To jí ale nestačilo a rozhodla se pomocí nejrůznějších plastických procedur, tetování a piercingů proměnit v kočku. Sami posuďte, jak se jí to povedlo.

Krása hraje v životě ženy podstatnou roli. Krásné ženy to mají v mnohém jednodušší. Někdo ale dokáže spíše ocenit vnitřní krásu, jež tkví v povaze ženy a která je hlubší než ta vnější. Všeobecný ideál krásy se měnil v průběhu staletí, což ostatně můžeme pozorovat třeba ve výtvarném umění.

V dnešní době si ke kráse řada žen dopomáhá estetickými zákroky, díky nimž zažívají ordinace plastických lékařů a kosmetické salóny hotové žně. Moderní je zdobit si tělo tetováním nebo piercingy a odlišit se tak od šedivého davu na ulicích nebo vyjádřit svůj osobitý vkus a názor.

Co je Italka schopna podstoupit kvůli svému vzhledu?

Italka Chiara Dell´Abate, která si nyní říká Aydin Mod, se zhlédla v kočkách a svou tvář se rozhodla proměnit do jejich podoby. Využívá přitom všech možností, které se jí nabízí. Ve svých dvaadvaceti letech podstoupila již před 20 plastických procedur, aby se vzhledu kočky co nejvíce přiblížila.

Na čele má voperovány tělní implantáty a na očních bulvách tetování, aby se více podobaly těm kočičím. Tetování pokrývá i její možná kdysi půvabnou tvář. S piercingy začala ve svých 11 letech, když si je nechala dát do uší. Dnes má jimi probodnuté čelo, nos i tváře. Zajímavé ale je, že živá kočka přece piercing nenosí, tak kde Aydin Mod přišla na to, že by je měla mít?

Na TikToku má Aydin Mod téměř 300 tisíc sledujících. To už je slušný základ pro to, aby jí to i něco vynášelo. Její video s kroutícím se rozeklaným jazykem zhlédlo na 65 milionů uživatelů.

Drápy, zelené oči a mrštný jazyk

Kočičí žena si nechala upravit také své zuby. Asi nejpodivnější je ale její úprava jazyka, díky které má Aydin Mod pocit, že se skutečně už proměnila v lidskou kočku. Její rozeklaný jazyk ale spíš připomíná hada. Minimálně stejně hbitě s ním Aydin Mod umí pohybovat.

A co o své proměně v kočku říká sama Chiara Dell´Abote alias Aydin Mod? „Myslím, že stát se kočičí dámou je pro mě lepší, protože nechci vypadat jako kreslená postavička. Vždy jsem milovala kočky a myslím si, že se správnými úpravami svého těla budu vypadat stejně divoce jako opravdová kočka“.

Zdroj: Fakt.pl, TikTok

Oblíbené