Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Ani pestrý sexuální život nestačil, seniorka ukončila manželství s egyptským zajíčkem a přišla o 4,5 milionů korun

Neobvyklý románek začal v roce 2019 na sociálních sítích. Iris Jones se zde seznámila s výrazně mladším Mohamedem Ibrihamem. Rozuměli si natolik, že se v červnu 2020 vzali. Vztah jim ale nevydržel. Iris oznámila rozchod.

Publikováno

dne

Neobvyklý románek začal v roce 2019 na sociálních sítích. Iris Jones se zde seznámila s výrazně mladším Mohamedem Ibrihamem. Rozuměli si natolik, že se v červnu 2020 vzali. Vztah jim ale nevydržel. Iris oznámila rozchod.

Iris je 83letá anglická seniorka. Na první pohled se neliší od ostatních, pokud jste ji tedy nepotkali s jejím 37letým manželem Mohamedem. Do září 2023 se svým egyptským toyboyem zažívala většinou krásné chvíle. Své sexuální zážitky barvitě líčila na potkání každému, kdo jen chtěl poslouchat.

Dříve čelili velkému množství kritiky a posměchu kvůli jejich výraznému věkovému rozdílu. Vše se jim tehdy podařilo přečkat, jelikož prý měli mnoho společného. Teď už se ale zdá, že to tak úplně pravda nebyla.

Co se změnilo?

Krysa, narcis a zlatokop!

Iris na svém facebookovém účtu zveřejnila příběh, jak vše šlo pomalu do kopru. Utratila tisíce liber, aby vyrovnala jeho dluhy, on ji nekoupil ani jeden jediný dárek. Nelítostně se do něho pustila a nazvala ho krysou, narcisem nebo zlatokopem.

Dokonce byl konec natolik divoký, že svého egyptského milence ze dne na den vyhodila z domu a nahradila ho kocourem Tibbsem. Jejich společná láska prý bývala neuvěřitelně vášnivá a intenzivní. Mohamed často mluvil o tom, jak bez ní nemůže žít. Zdá se, že jejich vztah skončil se stejnou intenzitou, se kterou začal.

Místo zajíčka má kocoura

„Chtěla bych vám říct celou pravdu o vztahu mezi Mohamedem a mnou. První kontakt proběhl 25. června 2019, kdy jsem od něj obdržela zprávu. Vypadal jako milý chlapík. Hned v mládí byl donucen se oženit, poté se mu narodily čtyři děti. Procházel si právě rozvodem a cítil, že jsem to já, kdo mu rozumí a s kým může mluvit,“ začíná vyprávět Iris na svém facebookovém profilu.

Iris se do něho okamžitě zamilovala a odjela za ním do Káhiry. Vzala si s sebou několik tisíc liber, aby zaplatila všechny jeho dluhy. Společně jim bylo krásně, a proto se rozhodli, že se vezmou. I když ji od toho všichni odrazovali, nedala se. Naivně věřila, že jim láska vydrží a všechny peníze jí vrátí.

Společně se přestěhovali do Anglie. I když pracoval v supermarketu, stále po ní žádal další a další peníze. Když už neměla, manželství se začalo komplikovat. Po jedovaté hádce 13. června 2023 ho vyhodila. Rozloučila se tak i v přepočtu s 4,5 miliony korun.

„Bylo to jedno z nejtěžších rozhodnutí, jaké jsem kdy musela udělat. Má láska k Mohamedovi byla opravdová a veliká, ale zaslepila můj úsudek. Nechala jsem se ovládat svým srdcem,“ přiznala Iris.

Zdroj: Mirror, Facebook, Daily Mail

Oblíbené