Spojte se s námi


Filmy a seriály

Papírový dům má novou podobu! Korejská verze nabídne další zajímavé drama

Publikováno

dne

Papírový dům je u konce, přesněji tedy originální španělská verze. Ovšem fanoušci se dočkají nové verze, a to jihokorejské. A jak už se mohli diváci na Netflixu přesvědčit, Jihokorejci zkrátka seriály umí. O čem to bude tentokrát?

24. června vyjde na světlo světa Papírový dům: Korea. Nová verze slavného úspěšného seriálu, který byl po pěti sériích ukončen, rozhodně nehodlá být pouhou kopií.

Jihokorejci drama umí a tentokrát nás příběh zavede do jakési budoucnosti, ve které již není Severní a Jižní Korea, ale už fungují jako jeden celek.

Společná ekonomika ovšem pomohla zbohatnout pouze těm, kteří už bohatí byli, a tak se Profesor rozhodl sestavit tým, se kterým ukradne 4 biliony wonů.

Opět tak bude primárním cílem oloupit bohaté a o akci a drama bude postaráno. První série bude mít 12 dílů a v případě úspěchu, který je téměř jistý, se bez debat bude v sérii pokračovat.

Papírový dům: Korea (Money Heist: Korea) budete moci sledovat od 24. června. Věřme tedy, že se vše podaří a původní sérii to nikterak nepoškodí.

Zdroj: Netflix

Oblíbené