Spojte se s námi


Filmy a seriály

Netflix oznámil pokračování populárního seriálu Wednesday! Kdy se dočkáme druhé série?

Publikováno

dne

Wednesday v uplynulém roce trhala rekordy. Její zakončení nahrávalo tomu, že bychom se mohli dočkat pokračování, což se nyní oficiálně potvrdilo. Ovšem kdy se na něj vlastně můžeme těšit?

Wednesday začala brzy po svém umístění na Netflixu trhat rekordy. Seriál Tima Burtona z prostředí populární Addamsovy rodiny byl hned za pokračováním Stranger Things.

Ty byly ovšem rozděleny na dvě části, čímž si z pohledu čísel výrazně pomohly. Zpátky ale k Wednesday, herečka Jenna Ortega se okamžitě dostala mezi nejpopulárnější herečky mladé generace.

Zakončení osmidílné série naznačilo, že bychom se mohli dočkat i pokračování. A na začátku roku 2023 se tyto spekulace konečně potvrdily!

Netflix vydal video, ve kterém příchod druhé série potvrzuje. „Těšte se na další setkání s Wednesday Addamsovou. 1. řada je právě k dispozici, 2. už se blíží,“ napsal do popisku u videa.

Kdy se druhé série dočkáme? To zatím není známé, ačkoliv mnozí věří, že i díky oznámení to bude již v tomto roce. Ostatně nahrává tomu i další video.

V něm Netflix láká na nové seriály, kterých se dočkáme v blízké době. Mezi nimi je Lupin, Sexuální výchova či Stranger Things.

A právě to by měl být nakonec ukazatel toho, že to úplně jisté není. Dokonce spíše nepravděpodobné. Na Stranger Things se totiž můžeme těšit nejdříve v roce 2024.

A odoběn by tomu mělo být u Wednesday. Tvůrci totiž aktuálně teprve pracují na námětu. Jakmile jej dokončí, může se začít natáčet.

To zabere několik měsíců a i následná postprodukce nebude trvat pouhé týdny. Reálnější tedy je, že se druhé série dočkáme v první polovině roku 2024.

Zdroj: Netflix

Oblíbené