Spojte se s námi


Celebrity

Neohrožený Chuck Norris slaví narozeniny! Přečtěte si nejlepší vtipy o této postavě a zjistěte více o jeho životě

Dnes, 10. března 2024, slaví Chuck Norris své 84. narozeniny. Kromě toho,,že písmena abecedy vymyslel právě Chuck Norris a umí dělat kliky bez rukou, toho o něm možná tolik nevíte. Pojďme si ho v krátkosti představit. Vtipy samozřejmě nebudou chybět.

Publikováno

dne

Dnes, 10. března 2024, slaví Chuck Norris své 84. narozeniny. Kromě toho, že písmena abecedy vymyslel právě Chuck Norris a umí dělat kliky bez rukou, toho o něm možná tolik nevíte. Pojďme si ho v krátkosti představit. Vtipy samozřejmě nebudou chybět.

Obyčejné dětství 

Chuck Norris se narodil 10. března 1940 v Oklahomě do poměrně chudé rodiny. Jeho dětství rozhodně nebylo veselé a malý Carlos Ray Norris Junior, jak zní jeho původní jméno, byl plachý, nešlo mu to ve škole a nevynikal ani v tělocviku.

Když mu bylo 16 let, jeho rodiče se rozvedli. O dva roky později narukoval do americké armády a byl vyslán do Jižní Koreji.

Vášeň pro bojová umění 

Zájem o bojová umění, která ho později proslavila, se u něj objevil právě poté, co narukoval do armády. Brzy se ukázalo, že Carlos konečně našel něco, v čem vynikal. Bojová umění mu šla skvěle a dokonce si díky nim získal u ostatních uznání a vysloužil si přezdívku Chuck. Samozřejmě nevíme, zda již v té době chodil spát Superman v pyžamu s potiskem Chucka Norrise, ale je to velmi pravděpodobné.

Počátek slavné kariéry

Když se vrátil Chuck Norris zpátky do Ameriky, založil si školu bojových umění v L.A. a sklidil ohromný úspěch. Do jeho školy chodili také celebrity a shodou okolností právě po rozhovoru se Stevem McQueenem se Chuck přihlásil na kurzy herectví.

Chuckova herecká kariéra raketově odstartovala a ani on sám v té době netušil, že se právě zrodila celosvětová ikona. Během svého života se popral s Brucem Lee a do dneška je právě tento zápas považován za jeden z vůbec nejlegendárnějších.

Norrisovou nejslavnější rolí je rozhodně účinkování v seriálu Walker, Texas Ranger, ale na svém kontě má desítky dalších rolí. Jmenujme alespoň filmy:

 • Cesta draka
 • Osamělý vlk McQuade
 • Delta Force
 • Správní chlapi nosí černou
 • Expendables: Postradatelní 2

V roce 2010 poctil svou návštěvou Prahu a natočil zde vánoční reklamu pro společnost T-Mobile. 

Chuck Norris se ovšem neproslavil pouze jako akční herec, ale také jako neporazitelný zápasník. Když svou dráhu profesionálního sportovce v roce 1974 ukončil, patřil zaslouženě k legendám, protože byl skutečně neporazitelný.

Pokud byste se chtěli naučit bojovat jako Chuck Norris, můžete se naučit bojové umění Chun Kuk Do, jehož tvůrcem je právě samotný Chuck Norris. 

Co se osobního života týče, Norris je podruhé ženatý a má celkem 5 dětí. 

O Chucku Norrisovi si můžete myslet co chcete, ale nedá se popřít, že je ukázkou toho, že i z ničeho se dá dostat na vrchol a stát se jedním z nejslavnějších lidí na světě. 

Výběr nejlepších vtipů o Chucku Norrisovi

To nejlepší jsme si nechali na konec. Žádný článek o Chucku Norrisovi se totiž neobejde bez několika vtipů. 

 • Když jde bubák spát, podívá se pod postel, jestli tam náhodou není Chuck Norris.
 • Dříve byl Bermudský čtverec, dokud mu Chuck neukopl jeden roh
 • Chuck Norris nikdy nespí, čeká…
 • Víte, proč Chuck Norris nehrál v Titanicu? Protože by všechny zachránil
 • Chuck napočítal do nekonečna. Dvakrát…
 • Chuck Norris vyhrál Tour de France na rotopedu.
 • Chuck Norris se jednou vzbudil tak rychle, že přistihl sám sebe, jak spí.
 • Chuck Norris umí zabouchnout otáčivé dveře.
 • Bůh chtěl stvořit svět za 12 dní… Chuck Norris mu dal jen šest.
 • Chuck Norris dokáže vypít vodu z kohoutku na ex.
 • Víte, kolik Chuck Norris udělá kliků? Všechny!

Vtipů o Chucku Norrisovi existuje tolik, že jsme museli vybrat jen ty nejlepší. Pokud mezi nimi ale chybí váš oblíbený, napište nám ho do komentáře. Vtipů o Chucku Norrisovi totiž není nikdy dost.

Všechno nejlepší, Chucku!

Zdroje: CSFD.cz, iPrima.cz, Wikipedia.org, Evropa2.cz, YouTube.com

Oblíbené