Spojte se s námi


Ekonomika

Nejzajímavější kryptoměna dneška? ELON BUYS TWITTER

Publikováno

dne

Elon Musk hýbe světem kryptoměn již nějakou dobu a to především díky svým tweetům. Americký miliardář se navíc dohodl na odkoupení Twitteru, který ho bude stát 44 miliard dolarů. Pomůže to kryptoměně ELON BUYS TWITTER?

Kryptoměna ELON BUYS TWITTER odstartovala 21. dubna a aktuálně je její hodnota 0.000003774 dolaru. Podle statistik serveru Coin Market Cap jde tak aktuálně o jednoznačně nejziskovější token s objemem 3,119,378 dolarů za posledních 24 hodin.

Musk, jenž je aktuálně nejbohatším člověkem na světě, nejprve koupil na začátku dubna v Twitteru devítiprocentní podíl, načež bylo jasné, že bude mít ještě větší plány. A to se také potvrdilo.

Zakladatel firem Tesla a SpaceX se totiž dohodl na odkoupení celého Twitteru, který by rád zlepšil a udělal ho více transparentním, když věří, že má ohromný potenciál.

Jaký potenciál má tedy kryptoměna ELON BUYS TWITTER?

Nejde samozřejmě o nic přelomového, spíše pouze o to, svézt se na určité vlně, podobně jako to dělá několik tisíc ostatních tokenů.

Svůj účel už tak splnil, když za posledních 24 hodin vyrostla kryptoměna o 1 437 % a dá se očekávat její další růst.

Klíčem k úspěchu a samozřejmě i výdělku však bude token včas prodat, jelikož dříve či později se dá samozřejmě očekávat jeho pád, stejně jako po vzoru mnoha dalších kryptoměn podobného smyslu.

Zdroj: iDNES, Coin Market Cap, Twitter

Oblíbené