Spojte se s námi


Lifestyle

Nejpřitažlivější znamení zvěrokruhu: Kterým lidem je opravdu velmi těžké odolat?

Někteří lidé jsou jako múzy. Neodolatelně nás upozorňují na své charisma a nedělá jim problém očarovat svým pohledem davy lidí. Zjistěte s námi, zda mezi tato znamení patříte nebo dokonce máte jednoho z nich za partnera?

Publikováno

dne

Někteří lidé jsou jako múzy. Neodolatelně nás upozorňují na své charisma a nedělá jim problém očarovat svým pohledem davy lidí. Zjistěte s námi, zda mezi tato znamení patříte nebo dokonce máte jednoho z nich za partnera?

Váhy

Mezi nejpřitažlivější znamení patří bez pochyby Váhy. Vahám vládne planeta Venuše, která je symbolem vášně a přitažlivosti. Váhy umí druhým lidem opravdu zamotat hlavu. Jsou nejen krásné, ale také vstřícné a přátelské.

Váhy jsou velmi diplomatičtí lidé a neradi se hádají. Vždy jsou nakloněni tomu, aby našli cestu ven z jakéhokoliv problému. Jsou to motivátoři a mírotvůrci. Nejpřitažlivější jsou na nich jejich hypnotické oči, kterými jsou schopni sdělit spoustu informací beze slov.

Štír

Velmi atraktivní lidé se rodí ve znamení Štíra. Jsou opředeni určitým tajemstvím a velmi zajímavým a zastřeným charismatem. Jejich svěží vibrace upoutají pozornost každého. Jsou magičtí a každý touží po tom poznat vše, co se skrývá za jejich smyslným pohledem.

Štír je plný vášnivé energie, která se dere na povrch. Velmi hezky vypadá a má pevnou a sebevědomou osobnost. Nenechá se ovlivnit a jde si tvrdě za svým. Do každého vztahu přinese určité napětí. Štíři fungují jako magnety, kterým se velmi těžko odolává.

Lev

Koho by nezaujala sebevědomá a nekonvenční povaha Lva. Lev je atraktivní, nebojí se být sám sebou a to mu zajišťuje jeho neodolatelnost. Jsou to velice hrdí lidé a někdy mohou být na své okolí až příliš tvrdí.

Lev je odvážný a vždy je středem pozornosti. Dokáže o sebe dokonale a bez chybičky pečovat. Má skvělý vkus a nerad vynechá trénink v posilovně. Vždy je vkusně oblečen. I když jde jen před dům, nikdy ho neuvidíte pouze v teplácích.

Býk

Býkova atraktivita a krása spočívá v jeho plných tvarech a ve sklonu milovat vše krásné a příjemné. Je to přirozený požitkář, který má problém říct „ne“ všemu příjemnému. Má styl a miluje umění. Rád se pohybuje ve vyšších kruzích a v příjemné společnosti.

Tento člověk má opravdu kouzlo a je velkorysý. Má velmi pronikavý pohled, kterému se dá jen těžce odolat. Když se mu zadíváte do očí, jako byste měli šanci nahlédnout do jeho duše. Je elegantní a na ostatní působí jako neodolatelný magnet.

Zdroj: LoveToKnow, Hily, Redakce

Oblíbené