Spojte se s námi


Reality show

Na Voyo míří taneční show Let´s Dance! Součástí budou známé televizní osobnosti

Diváci na Voyo se brzy dočkají populární taneční show Let´s Dance. Jedenáct tanečních párů složených ze známých osobností a profesionálních tanečníků bude od 3. března každou neděli soutěžit o titul krále a královny tanečního parketu.

Publikováno

dne

Diváci na Voyo se brzy dočkají populární taneční show Let´s Dance. Jedenáct tanečních párů složených ze známých osobností a profesionálních tanečníků bude od 3. března každou neděli soutěžit o titul krále a královny tanečního parketu.

Populární taneční show Let´s Dance je zpět! Na Slovensku se těší na její devátou sérii a poprvé se jí dočkají i čeští fanoušci, a to skrze Voyo. Od 3. března se mohou každou neděli od 20:30 těšit na živé přenosy, kterých bude celkem deset.

Mezi hlavní hvězdy z pohledu českého diváka se jednoznačně řadí herečka Hana Gregorová, bývalá manželka Radoslava Brzobohatého a maminka herce a zpěváka Ondřeje Brzobohatého.

„Těším se na show Let’s Dance. Myslím, že v tomhle věku tam budu jediná stará raketa. Doufám, že zvládnu alespoň první tance a že mého tanečního partnera fyzicky nezničím. Ale doufám, že to bude hezké a příjemné,“ řekla Gregorová pro Voyo.

Těšit se můžeme i na zpěvačku Tinu, kterou si fanoušci mohou pamatovat i ze Superstar, kde byla moderátorkou. Dále se představí bývalý i fotbalista Ján Ďurica.

O triumf bude bojovat i Vilém Šír, který byl účastníkem druhé řady reality show Love Island. Šír ale není zařazený mezi celebritami, bude tanečním partnerem Tiny.

Jejich výkony budou hodnotit porotci Tatiana Drexler, Adela Vinczeová, Ján Ďurovčík a také argentinská televizní hvězda Facundo Arana, kterého čeští diváci znají z telenovely Divoký anděl.

Složení Let´s Dance

 • herečka Hana Gregorová a jej taneční partner Róbert Pavlík
 • zpěvačka Tina a její taneční partner Vilém Šír
 • topmodelka Michaela Kocianová a její taneční partner Csaba Ádám
 • herec Juraj Loj a jeho taneční partnerka Natália Horváthová
 • šéfkuchař ze show Na nože Martin Novák a jeho taneční partnerka Julie Rezková
 • herec Juraj Bača a jeho taneční partnerka Patrícia Piešťanská
 • herečka Petra Dubayová a její taneční partner Matyáš Adamec
 • herečka Anna Jakab Rakovská a její taneční partner Jaroslav Ihring
 • bývalý fotbalový reprezentant Ján Ďurica a jeho taneční partnerka Vanesa Indrová
 • herec Jakub Jablonský a jeho taneční partnerka Eliška Lenčešová
 • redaktor Televíznych novín Ján Tribula a jeho taneční partnerka Natália Glosíková

Let’s Dance je licencován pod původním formátem Strictly Come Dancing od britské BBC, který byl již úspěšně prodán do více než 60 teritorií po celém světě pod distribučním názvem Dancing with the Stars.

Boduje i v USA, kde loni na podzim běžela už 32. řada, a také ve Velké Británii, Německu, Austrálii, Rakousku, Polsku, skandinávských zemích a České republice, kde je uváděna pod názvem StarDance.

Na Voyo mohou diváci sledovat nedělní přímé přenosy show od 3. března od 20:30. Všechny díly soutěže bude možné na Voyo sledovat také zpětně.

Zdroj: Voyo, Let´s Dance

Oblíbené