Spojte se s námi


Reality show

Na finále reality show Survivor si diváci budou muset počkat

Letošní řada reality show Survivor se blíží do finále. Odvysílané nebyly už jen poslední dva díly. Předplatitelé platformy Voyo až do tohoto týdne mohli sledovat všechny díly s předstihem. Samotné finále se ale objeví na platformě Voyo ve stejný moment jako na televizním kanále TV Nova.

Publikováno

dne

Letošní řada reality show Survivor se blíží do finále. Odvysílané nebyly už jen poslední dva díly. Diváci Voyo až do tohoto týdne mohli sledovat všechny díly s předstihem. Samotné finále však bude mít jednotný vysílací čas a to dle harmonogramu vysílání na televizních obrazovkách.

Předposlední díl letošní série ještě diváci na streamovací platformě uvidí s předstihem po deváté hodině večer v úterý 11. června. Ze soutěže v něm bude vyřazený jeden ze čtyř posledních hráčů. Šanci vyhrát letošní ročník Survivoru zatím má tvůrce vtipných videí Mikýř, cestovatel Martin Carev, herní streamer Tomáš a programátorka Nikola.

Trojice z nich se dostane do velkého finále. V tom nejdříve jeden z nich vypadne a zbylá dvojice se následně utká o titul Survivor 2024 a částku 2,5 milionu korun. O výhře rozhodnou body. Část z nich soutěžící obdrží za úspěchy v rámci duelů. Důležité ale budou také body od poroty, kterou tvoří vyřazení hráči.

Survivor finále se odvysílá až o týden později

Mezi předposledním dílem a velkým finále čeká většina diváků týden napětí. Poslední díl letošní řady totiž bude mít jednotný vysílací čas až v úterý 18. června, aby se všichni fanoušci soutěže dozvěděli výsledek ve stejný čas.

Zároveň proběhne promítání finále v pražském klubu Duplex, kam přijdou také současní i bývalí účastníci reality show. Událost bude moderovat Ondřej Novotný a Kateřina Kundosaki Klinderová. Vstupenek bylo omezené množství. Ani ne den po ohlášení konání akce hlásí pražský klub vyprodáno.

Internet zaplavují domněnky

Poslední dva díly mohou přinést ještě spoustu zvratů, někteří diváci mají ale o vítězi letošní řady soutěže jasno. Po vypadnutí bojovníka MMA Piráta nemá herní streamer Tomáš ve hře žádné blízké spojence. „Nejsem na tom úplně nejlíp. Zbylá trojice má alianci proti mně. Jsem úplně sám,” popisuje v krátkém videu na oficiálním profilu reality show na Instagramu.

Někteří diváci jsou si tedy téměř jistí, že Tomáš vypadne před velkým finále. Může ale stále vyhrát imunitu nebo přesvědčit zbylé hráče, aby se rozhodli hrát proti sobě. Fanoušci v komentářích pod videem doporučují vyřazení Mikýře, který má podle nich velkou šanci na výhru, protože je velmi zručný v soubojích a zároveň má v porotě velké sympatie.

Podle jiných je ale největším adeptem na vítězství Nikola. Jako jediná z poslední čtyřky nebyla před začátkem soutěže ničím známá. „Když se rozhoduješ v porotě, tak uděluješ kromě titulu i peníze. Rozhoduješ o tom, jestli to bude mít nějaký efekt pro toho člověka,” uvedl v 30. díle Mikýř jeden z argumentů, proč by mohla ve finále dostat od poroty nejvíce bodů právě ona.

Zdroj: TV Nova, duplex.cz, Instagram

Oblíbené