Spojte se s námi


Filmy a seriály

Na co se jít podívat do kina? Největším lákadlem je film od Kazmy, diváky zaujme i české drama #annaismissing

Filmy jsou nedílnou součástí našich životů. Někteří je rádi sledují doma u televize, a to i na streamovacích platformách, další si rádi připlatí a jdou si jej užít do kina. Na která díla se nyní můžete jít podívat?

Publikováno

dne

Filmy jsou nedílnou součástí našich životů. Někteří je rádi sledují doma u televize, a to i na streamovacích platformách, další si rádi připlatí a jdou si jej užít do kina. Na která díla se nyní můžete jít podívat?

ONEMANSHOW: The Movie

Hlavní lákadlo pro tento týden je jasné. Zejména mladší publikum míří do kin za filmem ONEMANSHOW: The Movie, od kterého v podstatě nikdo neví, co vlastně očekávat.

Celý projekt je přísně utajovaný a na světlo světa se dostane ve čtvrtek, přičemž projekce by měla trvat pouze dva dny. Nechme se tedy překvapit, zda čtyřletá práce Kamila Bartoška a jeho týmu opět překvapí celou republiku.

#annaismissing

Krimi thriller #martyisdead byl poměrně úspěšný, a tak se jeho tvůrci rozhodli pro volné pokračování v podobě filmu #annaismissing. Tentokrát se můžeme těšit na další zajímavý příběh.

Dospívající Nina nalezne v telefonu svého otce polonahé fotky influencerky Anny, která se ze sítí na nějakou dobu odmlčí. Životy všech zmíněných se tak poměrně výrazně promění.

Gran Turismo

Do kin zamířilo i americké akční drama Gran Turismo, které vypráví skutečný příběh hráče oblíbené videohry, který se díky svým schopnostem stane profesionálním jezdcem. Těšit se můžeme na Orlando Bloona či Davida Harboura, kterého můžete znát z populární série Stranger Things.

Barbie

V tomto článku pochopitelně nemůže chybět ani Barbie, která již nějakou dobu vládne internetu. Těšit se můžeme na zdánlivě dokonalou ženu v dokonalém světě a když do kina půjdete s otevřenou myslí, nebudete zklamání.

Oppenheimer

Spolu s Barbie vyšel i Oppenheimer a z této vskutku vzdálené dvojice vznikaly společné memy. Historické drama z období druhé světové války ale bezpochyby zaujme náročnější diváky, Cillian Murphy v hlavní roli opět září.

Indiana Jones a nástroj osudu

Série o archeologovi, který zažívá mnohá dobrodružství, vyšla poprvé na světlo světa v roce 1981. Nyní je zpátky a ve své derniéře se můžeme těšit na již postaršího Harrisona Forda, který ve své roli opět zamíří na nebezpečnou pouť.

Blue Beetle

Je tady další superhrdina, tentokrát se jmenuje Blue Beetle a jedná se o absolventa vysoké školy, který po návratu do své domoviny zjistí, že je vše jinak, než to bývalo. Následně nalezne starobylou relikvii, díky které získá nepředvídatelné schopnosti. Jeho život se tak obrátí naruby.

Zdroj: Cinestar, Cinema City, CSFD

Oblíbené