Spojte se s námi


Novinky

Miloš Zeman kvůli své nemoci bude volit v Lánech

Publikováno

dne

Miloš Zeman na tom v poslední době není zdravotně úplně dobře. Vinou zdravotních komplikací bude český prezident dokonce volit na zámku v Lánech. Doporučil mu to ošetřující lékař.

Prezidentská kancelář zdravotní stav Miloše Zemana pečlivě střeží. Dle ní je současný prezident České republiky naprosto zdráv a za nedávné prezidentovy potíže mohla dehydratace. Nicméně vše nasvědčuje, že tomu tak úplně není.

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček české občany ubezpečil, že v pátek národ uvidí, jak bude jejich prezident volit. Nicméně od té doby Zeman zrušil svůj plánovaný program a rozhodl se, že bude volit v Lánech, i přes slib Ovčáčka.

„Prezident republiky Miloš Zeman bude volit do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v pátek dne 8. října 2021 na zámku v Lánech. Na základě doporučení profesora Miroslava Zavorala bude upravován i další program prezidenta republiky,“ stojí v oficiálním prohlášení Hradu.

Spekulace o zdravotním stavu Miloše Zemana se vyrojily hned, jak se objevily informace o hospitalizaci prezidenta v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. I když Zeman strávil v nemocnici osm dnů, Ovčáček pouze uvedl, že šlo o problémy s dehydratací.

I z toho důvodu média spekulují o skutečném zdravotním stavu hlavy státu. Dle většiny zpráv jsou zdravotní potíže vážnější, než jak je prezentuje Hrad.

Zdroj: Prohlášení Hradu, ČTK

Oblíbené