Spojte se s námi


Celebrity

Marek Ztracený svou největší akci vyprodal za pouhých 26 minut! Svým programem nadchl mladé dívky i táty od rodin

Ikona Marek Ztracený boří mýty. Namísto jednoho Edenu stadion  vyprodal nakonec třikrát. Jeho koncerty sledovalo celkem na 100 000 fanoušků. Pročež si sáhl na absolutní rekord v účasti. Jaký je jeho další cíl?

Publikováno

dne

Ikona Marek Ztracený boří mýty. Namísto jednoho Edenu, stadion vyprodal nakonec třikrát. Jeho koncerty sledovalo celkem na 100 000 fanoušků, pročež si sáhl na absolutní rekord v účasti. Jaký je jeho další cíl?

Marek Ztracený: jak je možné, že se mu podařilo to, co žádnému českému zpěvákovi?

Mnozí se domýšlejí, že dobrým marketingovým tahem bylo Ztraceného prohlášení o chystané pauze. Načež si jeho fanoušci řekli – možná teď a naposledy! Pročež byl zájem o vstupenky na koncert na fotbalovém stadionu Slavie enormní.

Ztracený fakt nebyl v Edenu ztracený!

Nicméně Ztracený dovede zahrát na city. Svou tvorbou oslovuje malé dívenky i jejich matky. Záznam z live koncertu nabídla televize Nova. A bylo nač se dívat. Marek Ztracený strhl diváky svým zpěvem, neutuchající energií, prošel davem mezi svými fanoušky. Vzdal hold i těm neviditelným vzadu. To vše zafungovalo.

Písničky s ním zpívaly malé děti, rozněžnělé maminky, ale i tátové od rodin

Marek Ztracený pozval na svůj koncert neotřelé hosty. Richard Genzer vběhl na jeviště, předvedl pár toček, rozjásal dav a opět zaplul. S Martou Jandovou skandovalo celé hlediště.

Velký úspěch sklidil syn Marka Ztraceného – mladý sympatický bubeník. Bylo vidět, jak si vystoupení syna Ztracený sakra užívá. A je na svého synka právem pyšný. Mezi hosty nechyběl ani Rytmus či herec Karel Roden.

Životní koncert Marka Ztraceného hýřil světelnými efekty, konfetami i ohňostrojem

Sám Ztracený veřejně na koncertě před všemi diváky přiznal, že je šťastný. A vyzval všechny ke sdílení jeho štěstí. Možná ani sám netušil, že jeden z největších fotbalových stadionů v Česku vyprodá hned třikrát. Přitom kapacita Edenu je zhruba 38 000 diváků!

Fenomén české hudební scény slaví svůj úspěch a fanoušci šílí
Novodobý Zlatý slavík září a svými výkony strhává pozornost svých příznivců, ale i nepřátel. Druhá strana mu upírá kvalitu zpěvu s tím, že Mistr se musí v hrobě obracet. Nicméně realita je jiná. Marek Ztracený dokáže doslova nadchnout své fanoušky. A oni mu to vrací.

Dojemná vzpomínka na Hanku Zagorovou

Marek Ztracený nabídl na koncertu sestřih videa z O2 arény, kde tehdy zazpívala Hanka Zagorová. Hanka zářila v krásných žlutých šatech a zazpívala píseň, kterou pro ni Ztracený složil: „Já nemám strach.“

Marek Ztracený na LIVE 2023 sdílel i video ze svatby

Zlatý slavík nabídl svým fanouškům to, co ani paparazzi nevypátrali. Dokonale utajil svou svatbu. Načež video ze zatajené svatby nabídl na koncertě ke zhlédnutí. I to je skvělý tah. Fanoušky tak nenásilně vtáhl do sdílené intimity. Defacto se s nimi propojil a odstranil tak bariéry. Pokud vůbec nějaké kdy byly…

Zdroje: Redakce, novinky.cz, seznam.cz

Oblíbené