Spojte se s námi


Filmy a seriály

Lucie Vondráčková a Lollipopz spojili síly, aby nahráli píseň pro pohádku Princezna na hrášku

Lucie Vondráčková spojila síly s dívčí kapelou Lollipopz a Kájou z Bambuláčka, aby stvořily kouzelnou píseň. Skladba „Hrášek“, složená mistrem Danielem Vrbou, slibuje nejen melodie plné naděje, ale i hluboké emoce, které doplňují moderní ztvárnění pohádky. Společná spolupráce nabízí divákům unikátní příležitost prožít magické dobrodružství prostřednictvím unikátního hudebního zážitku, který spojuje generace a překračuje hranice času.

Publikováno

dne

Lucie Vondráčková spojila síly s dívčí kapelou Lollipopz a Kájou z Bambuláčka, aby stvořili kouzelnou píseň. Skladba „Hrášek“, složená mistrem Danielem Vrbou, slibuje nejen melodie plné naděje, ale i hluboké emoce, které doplňují moderní ztvárnění pohádky. Společná spolupráce nabízí divákům unikátní příležitost prožít magické dobrodružství prostřednictvím unikátního hudebního zážitku, který spojuje generace a překračuje hranice času.

Lucie Vondráčková, dívčí kapela Lollipopz a Kája z Bambuláčka se spojili, aby vytvořili nezapomenutelnou píseň pro filmovou pohádku. Společně nazpívali ústřední skladbu s názvem „Hrášek“, která provází filmovou pohádku „Princezna na hrášku“.

Scenáristka a producentka Pavla Krečmerová si byla zcela jistá, že Lucie Vondráčková, Lollipopz a Kája jsou jedinou volbou pro ztvárnění této písně. „Když jsme přemýšleli, kdo by měl písničku s Luckou Vondráčkovou zpívat, uvědomili jsme si, že nikdo jiný, než Lollipopz a Kája s Bambuláčkem – vždyť oni zpívají pro naši cílovku. A nikdo silnější, nikdo zajímavější, kdo takovým hlasem promlouvá k naší cílovce, v Česku prostě není,“ řekla na úvod natáčení songu Pavla Krečmerová.

Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková, známá svým hereckým, divadelním i hudebním talentem, přinesla do písně svůj charakteristický a osobitý styl. Její spoluúčast dodala projektu nový rozměr, který přitahuje fanoušky pohádek a i její maličkosti.

Lucie prozradila, že „k té písničce jsem přišla jako slepej k houslím!.Ale je nádherně napsaná, líbilo se mi, že je napsaná z pohledu toho nešťastného hrášku z názvu pohádky, to je hezky originální. A já jsem do ní jako trdlo přinesla jen takovou trdloidní barvu, aby to bylo ještě o trochu roztomilejší, pokud to tedy ještě jde,“.

Dívčí kapela Lollipopz a Kája s Bambuláčkem

Dívčí kapela Lollipopz byla nadšená ze spolupráce s Lucií Vondráčkovou. Jejich pastelově barevné paruky nesouzní jen s jejich vizuálním stylem, ale také s energií pohádky. Skupina se podělila o své pocity ze spolupráce s Lucii Vondráčkovou, „Když jsem slyšela, že ji s námi bude zpívat Lucka Vondráčková, byla jsem paf a málem jsem začala brečet radostí. Byla jsem megašťastná, dodává.

„Já úplně souhlasím s Nelčou, byla jsem extrémně nadšená, Lucku jsem znala z několika filmů a hrozně jsem se na ni těšila. A byla super,“ dodává „modrá“ Anet a přidává se i „žlutá“ Míša, kterým se líbí tvorba Lucie. „Zelená“ Amy si cení i toho, jaká Lucie Vondráčková byla. „Ona je nejen sympatická, ale také hrozně příjemná,“ řekla mladá zpěvačka.

O Filmu

Film přináší moderní nové zpracování klasické pohádky, jenž je známá pro své postavy a nezapomenutelné dobrodružství. Pohádka slibuje nejen kouzelné dobrodružství ale lásku a naději.

Princezna na hrášku představuje novou kapitolu v dějinách českých pohádek. Díky úsilí talentovaných umělců jako je Lucie Vondráčková, Lollipopz a Daniel Vrba, se může tento příběh stát nezapomenutelným pro generace diváků.

zdroj: Veronika Pukačová, Iveta Serbousková, Bontonfilm

Oblíbené