Spojte se s námi


Kultura

Které velké koncerty jsou letos na programu v O2 areně?

O2 arena má každoročně velmi nabitý program, když v pražské hale pravidelně vystupují nejen ti nejlepší z české hudební scény, ale zamíří sem i zahraniční hvězdy. Letošní rok nebude výjimkou. Na jaké koncerty se můžeme těšit?

Publikováno

dne

O2 arena má každoročně velmi nabitý program, když v pražské hale pravidelně vystupují nejen ti nejlepší z české hudební scény, ale zamíří sem i zahraniční hvězdy. Letošní rok nebude výjimkou. Na jaké koncerty se můžeme těšit?

První polovina roku bývá obvykle na koncerty poměrně chudší, i přesto je ale z čeho vybírat. 24. ledna má v O2 areně naplánované vystoupení Štefan Margita, jenž jej hodlá věnovat zesnulé zpěvačce Haně Zagorové. Ke konci ledna se pak v Praze představí Dara Rolins, pro kterou půjde o největší koncert v životě, jak sama uvádí.

Velká bomba je pro české fanoušky nachystána na 17. února, kdy se představí skotský zpěvák Lewis Capaldi. Jeho písně jsou v českých rádiích dosti hrané, zvlášť Someone You Loved a Before You Go.

Od května je pak program v pražské hale o poznání nabitější. Tribuny dozajista dostane do varu koncert Kapitána Dema, jenž se bude konat 13. května. O pět dní později pak přijede zahrát skupina Queenie.

Léto se pak ponese ve velkém stylu. 19. května se představí slavný Ozzy Osbourne a dvojkoncert v posledních dvou dnech v měsíci si v O2 areně rovněž střihne skupina Iron Maiden. A aby toho nebylo málo, před letními prázdninami přijede také skupina Kiss.

Na další sérii koncertů se mohou fanoušci těšit od konce září. 23. září bude patřit skupině Kontrafakt, 14. října pak své umění předvede Ewa Farna. Říjnové koncerty pak uzavře další zahraniční host, který bude tentokrát Louis Tomlinson, a to 19. října.

Na velkou show fanoušky láká Daniel Landa, jenž po sérii akustických koncertů zamíří 4. listopadu hned do O2 areny. Megashow mohou fanoušci očekávat i o šest dní později, kdy bude na řadě Ben Cristovao.

V Praze nebude chybět ani jedna z největší českých hudebních skupin Mirai, která má koncert na programu 30. listopadu. Tu vystřídá další sympatická skupina Jelen, která svou část odehraje 2. prosince. Koncertní rok pak 7. prosince uzavře kapela Lucie, která si navíc ke svému koncertu pozve několik hostů.

Jak je vidět, i v letošním roce se máme, co se týče koncertů, na co těšit. Navíc se nejedná pouze o československé interprety, do Prahy naopak přijede i několik zahraničních umělců. Nutno podotknout, že program výše se týká pouze O2 areny, další koncerty pak budou probíhat na dalších místech po celé České republice.

Zdroj: Program O2 areny

Oblíbené