Spojte se s námi


Novinky

Kontroverzní bojovník Tadeáš Růžička se neponaučil. Na Instagram sdílel nevhodné video, které rychle smazal, přesto koluje internetem

Tadeáš Růžička se opět předvedl. Kontroverzní bojovník, který už v únoru slyšel svůj rozsudek za výtržnictví, přidal na svůj účet další nelichotivou situaci. Navíc si ji natočil, sdílel na sociálních sítích a posléze smazal.

Publikováno

dne

Tadeáš Růžička se opět předvedl. Kontroverzní bojovník, který už v únoru slyšel svůj rozsudek za výtržnictví, přidal na svůj účet další nelichotivou situaci. Navíc si ji natočil, sdílel na sociálních sítích a posléze smazal.

Fanoušci bojových sportů či organizace Clash of the Stars jej mohou znát mimo jiné pod přezdívkou Mawar. Patří mezi nejtalentovanější a nejlepší bojovníky v České republice, jenže jaký talent má v oblasti bojových sportů, takový talent má na průšvihy.

Tadeáš Růžička se v průběhu pandemie koronaviru mihl také v organizaci OKTAGON MMA, která tehdy pořádala galavečery pod názvem Underground, kde dostali možnost se zviditelnit hvězdy z postojářských disciplín.

V posledních letech se však zařadil mezi hvězdy RFA, dokonce si zabojoval v Clash of the Stars, kde ztrestal nepopulárního jmenovce Tadeáše Veselého, byť byl pravidly značně znevýhodněn.

Jenže jak si pod pokličkou COTS získal mnoho fanoušků, tak jich mnoho rychle ztratil. Minulý rok se totiž hned několikrát negativně ukázal. Už v Oktagonu se řešilo, že se měl rvát na poli s fotbalovými fanoušky. Loni ale přidal mnohem větší škraloupy, které mu málem zazdily kariéru.

V červenci se dostalo na veřejnost video, na němž knokautoval cizího muže a posléze se mu vysmíval. Situaci řešila policie, na Mawara bylo podáno trestní oznámení a v únoru se Tadeáš Růžička dočkal i čtyřicetiměsíční podmínky.

Mimo to se ale v srpnu také řešilo, že měl napadnout svou přítelkyni a následně ji pod výhružkami nutit k násilí. Za to však žádný trest nedostal. Nedávno sliboval, že se musí změnit a že na tom pracuje. Zřejmě se mu to ale nedaří.

Neponaučitelný Tadeáš Růžička?

„Minulý rok jsem měl hodně těžký. Neměl jsem úplně dobře nastavenou hlavu, ztrácel jsem motivaci ke sportu a všemu kolem. Věděl jsem, že Thajsko je asi jediná možnost, jak najít lásku ke sportu, thajskému boxu a boxu celkově. Byla to spíš spirituální cesta,“ promluvil Tadeáš Růžička v rozhovoru pro Sport.cz o své nedávné téměř tříměsíční životní etapě v Thajsku a také o svém polepšení.

„Potřebuju trénovat, zápasit a nedělat nic jiného. Víkendy zůstávat doma. Už si nemohu dovolit udělat žádný převrat. Nic, co by mě mohlo ohrozit. Už takhle jsem to přehnal až až,“ dodal.

Rozhovor byl vydán 27. března 2024, jen pár dní na to (31. března) sociálními sítěmi proběhlo nové video, které na Instagram původně nahrál sám Mawar. V podnapilém stavu na něm obtěžuje obsluhu rychlého občerstvení.

Video rychle smazal, přesto jej není těžké dohledat na sociálních sítích. O situaci dokonce informoval také server TN.cz.

Zdroj: Twitter, TN.cz

Oblíbené