Spojte se s námi


Hudba

Karin Ann vydala své debutové album Through the Telescope. Vydáním rozpoutala nadšení po celém světe

Karin Ann vydala své debutové album Through the Telescope, které obsahuje hluboký pohled do jejího osobního a hudebního života. Album, na kterém se podíleli mnozí talentovaní hudebníci z celého světa, reflektuje témata jako jsou genderová rovnost a duševní rozvoj.

Publikováno

dne

Karin Ann vydala své debutové album Through the Telescope, které obsahuje hluboký pohled do jejího osobního a hudebního života. Album, na kterém se podíleli mnozí talentovaní hudebníci z celého světa, reflektuje témata jako jsou genderová rovnost a duševní rozvoj.

Československá zpěvačka Karin Ann právě vydala své debutové album Through the telescope, které je dlouho očekávaným milníkem její kariéry. Toto ctižádostivé album, které se nahrávalo s hudebníky po celém světě. Nabízí jedinečný pohled do osobních pocitů a identity mladé zpěvačky.

Skladba I don´t believe in god s cameo účinkem Imogen Heap odráží spirituální dilema a zkušenost queer ženy. Album získalo uznání od britského časopisu NME, které ho hodnotí čtyřmi hvězdičkami. Karin Ann posílila svoji pozici na světové hudební scéně a její hudba od folku až po buzzerock inspiruje a odkazuje na velikány jako Mazzy Star či David Bowie.

Karin Ann a hudba

Karin Annina hudba se pohybuje od folku až po buzzerock s inspirací v gotickém disku a odkazuje na velikány jako jsou Mazzy Star či David Bowie. Její spolupráce s hudebníky jako Benjamin Lazar Davis či Will Graf z Okkervil River přináší do alba nové hudební směry a pomohla jí najít její vlastní hudební styl.

„Než jsem vůbec začala uvažovat o nahrání svého debutového alba, měla jsem tvůrčí i osobní krizi a zvažovala jsem, že hudební svět opustím. Na scénu nečekaně vstoupil Benjamin, můj spolupracovník na albu, a později Will. Pomohli mi veškeré pochybnosti překonat a celá nahrávka dopadlo ještě lépe, než jsem si představovala,“ popisuje samotná Karin Ann.

Karin Ann již získala pozornost svými předchozími singly False god a She, jež získali uznání od kritiků a byli nominované na prestižní hudební ocenění. Její účast na akcích jako NY Fashion Week či festival SXSW v Austinu jsou důkazem o jejím rychlém postupu na mezinárodní sféře.

Karin Ann a její album

Jedenadvacetiletá zpěvačka se nebojí prezentovat témata mladé generace. Album obsahuje celkem 14 skladeb, které zmiňují témata jako genderová rovnost, duševní zdraví a lidská práva. Skladba Skladba I Don´t believe in god, doprovázená silným videoklipem, ve kterém hraje umělkyně Imogen Heap.

Videoklip zobrazuje osobní dilema a životní zkušenosti queer ženy v konzervativním prostředí.„To, co jsme společně vytvořili odráží nejen moje emoce, ale i můj život. Posluchači tak mohou nahlédnout jak do mého soukromí, tak třeba i do svého, pokud hledají odpovědi na stejné otázky jako já,“ říká zpěvačka.

Karin Ann, jež proniká do hlubokých a emocionálních témat, je album hudebním vyjádřením.Album je nejen pouze hudebním vyjádřením, ale i osobním vyprávěním o vlastním životě. Posluchači mají unikátní možnost pohlédnout do jejího nitra a nalézt shody se svým vlastním životem.

Album through the telescope již získalo uznání i mimo domovskou scénu. Britský hudební magazín NME udělil albu čtyři hvězdičky, které potvrzují kvalitu a uměleckou hodnotu alba. Karin Ann se tak stala významnou osobností nejen v české a slovenské hudební sféře, ale i na mezinárodní sféře.

Svým debutovým albem Karin ukazuje nejen svůj hudební talent, ale propůjčuje svůj hlas mladším generacím. A pomáhá jim najít odpovědi na složité otázky ohledně identity, lásky a osobní integrity. Album není jen hudbou, ale i zrcadlem současných společenských témat a vnitřních bojů mladého člověka.

zdroj: Brainzone, Karin Ann,

Oblíbené