Spojte se s námi


Cestování

Kam vyrazit v únoru? Akční letenky do 1200 Kč do zajímavých destinací, nechybí Tel Aviv či Paříž

Publikováno

dne

Na cestování není nikdy nevhodná doba. Ani v únoru. Právě na únor 2023 jsou již nyní dostupné velmi zajímavé akční letenky, a to nejen do evropských destinací. Za zhruba 1200 korun českých si lze udělat výlet například do Izraele.

Odlety z Vídně

Vídeň nabízí na únor suverénně největší počet akčních letenek do několika zajímavých destinací za atraktivní ceny. Chcete-li navštívit Edinburgh, Neapol, Paříž, Oslo či Stockholm, pak je ideální příležitost.

Za zmínku však stojí, že ceny letenek do některých destinací vyjdou nejlépe v momentě, kdy si zařídíte až dvoutýdenní pobyt.

Do Edinburghu vyjdou nejlépe letenky na rozmezí 2. února až 24. února a 12. února až 3. března, a to za cenu v hodnotě 741 korun českých prostřednictvím serveru Kiwi.com. Dva týdny ve Skotsku se ovšem dají využít skvěle. Ostatně na britských ostrovech je toho mnoho k vidění.

Nejinak je tomu v Itálii. Do Neapole najdeme letenky v termínu 28. února až 12. března za 796 korun. Dvoutýdenní dovolenou lze za 1028 korun zažít také v Paříži a Francii jako takové, to však v termínu 15. února až 1. března.

Server Pelikán.cz pro změnu zaznamenal cenově atraktivní letenky do norského Osla, kde nejlépe vyjde buď výlet na prodloužený víkend, popřípadě týden. Optimálně v rozmezí od 4. února do 7. února za 830 korun, nebo od 7. února do 14. února za stejnou sumu.

Hned několik termínů, ať už na prodloužený víkend, týden či delší období, je pak k dispozici směrem do švédského Stockholmu. Příkladem v rozmezí od 8. února do 15. února za 955 korun.

Odlety z Polska

Stockholm i Oslo lze navštívit také za využití polských letišť. Zejména v případě návštěvy Švédska vyjde odlet z Polska finančně o něco lépe. Na výběr je opět mnoho termínů, zvolit můžete různě dlouhé pobyty.

Do švédského hlavního města se odlétá z Vratislavi. Nejlépe vyjde, když odletíte z Polska 6. února a ze Stockholmu se vrátíte 11. února. Přes server Pelikán.cz lze letenky zakoupit za 742 korun.

Oslo je pro změnu k dispozici s odletem z Katovic. Že by ale finančně vyšlo o něco lépe, než v případě odletu z Vídně, to se říci nedá. Nejlevněji vyjdou letenky v rozmezí od 7. února do 13. února, které vyjdou na 827 korun.

Odlety z Budapešti a Klagenfurtu

Poslední dva atraktivní výlety na závěr. Opět ze škatulky spíše delšího výletu. V první řadě se lze z Budapešti dostat přímým letem až do Tel Avivu v Izraeli. Na více než dva týdny se můžete do této destinace podívat v termínu od 7. února do 24. února za cenu 1141 korun na serveru Kiwi.com.

Z německého Klagenfurtu se můžete podívat do Irska, konkrétně do Dublinu. Přímé lety za cenu maximálně do 1176 korun můžeme využít v termínech od 4., 6. či 8. února až do 20., 25. nebo 27. února.

Zdroj: Kiwi.com, Pelikán

Oblíbené